Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan törődjek bele, hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan törődjek bele, hogy az előnytelen adottságaim miatt valószínűleg soha nem lesz olyan barátnőm, aki tetszene?

Figyelt kérdés
Szeretnék boldog lenni, de nehéz úgy, hogy ennyire vágyom a vonzó lányokra, miközben elérhetetlenek számomra.
2014. dec. 1. 19:56
 1/9 anonim ***** válasza:
üdv a klubban
2014. dec. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

1: +1

Esetleg eláshatod magad.

2014. dec. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Add fel.


Vagy próbáld meg elérni a tökéletességet amennyire lehet.

2014. dec. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem meg semmilyen barátnőm nem lesz, még csak szóba sem állnak velem.
2014. dec. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
hát.. nagyon kíváncsi lennék hogyan néztek ki. Szerintem csak túloztok.. de ha gondoljátok írjatok privit. 17/l
2014. dec. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

#5


Elhiheted: Nem jól. Jelenleg. De majdcsak elérem a tökéletességet, ha beledöglök akkor is

2014. dec. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Na jó ezt olvasni sem bírom.

Fogjátok fel, hogy mindenki úgy lát titeket, ahogy ti látjátok magatokat!

Először is magatokat kell elfogadnotok, mert egyszerűen magunkra nem mondhatunk ilyet. Ez agyban dől el. Senki nem mondja meg nekünk, hogy milyenek vagyunk, mi tesszük, mert mi vagyunk az egyetlenek, akik ismerjük magunkat.

Szóval tessék átgondolni ezt és holnaptól legyünk önzőek és nagyképűek. Beálltok a tükörbe és felsoroljátok az összes jó tulajdonságaitokat és ezt mindennap megteszitek.

Higgyétek el nálam senki sem tudja jobban, hogy mit éreztek most. Én is voltam így, de sikerült kitörnöm. És most itt vagyok kb. egy félév után és rengeteg minden megváltozott magam körül. Én is megváltoztam, de jó irányba. :)

Amúgy szívesen segítek bármiben ha kell. :)

2014. dec. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Gabba8303 válasza:

A szépség baromi relatív...és mégsem. Lehet hogy egy új fazon, jó cuccok (nem márkásak hanem ami jól áll) Baromi sokat dob rajtad. ÖNBIZALOM nagyadaggal. A ruha rátesz egy lapáttal.A legtöbb a nők számára jó pasi kitalálja megalkotja magát. Nehogy azt hidd hogy nincs benne egy rakat munka. Jó lehet van aki zsigerből ráérez aláírom.

A Sport a testedzés még egy adag önbizalom arról nem beszélve hogy egy jó testű fasziért sok nő odavan. Ismerek egy csajt aki csak azért volt egy haverommal mert idézem-milyen melle van már..."És baromi jó csaj volt. Nem kell ha nem akarsz konditerembe járnod nagyon jók a saját testsúlyos edzések amit szinte bárhol végezhetsz.

Szóval ne nyavalyogj hanem nosza rajta valósítsd meg magad

minden változás egyenlő önbizalom.

2014. dec. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ha írsz, segíthetek neked :) engem elég vonzó lánynak tartanak, mégis mindig olyan a kiszemeltem, aki a barátnőimnek nem tetszik... szóval never give up :)
2014. dec. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!