Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek engedjem el őt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek engedjem el őt?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel beszélgettem 1 hónapot és találkoztam is egyszer és az utána lévő hónapban minden hétvégén találkoztunk és több is volt mint barátság(nem mondtuk ki egymás érzelmeit, mert látszott rajta, hogy nem szeretne erről beszélni én meg bizonytalan voltam mit is szeretnék).. Utána 3 hétig nem tudtunk találkozni távolság miatt és az utána lévő első találkozásnál azt mondta, hogy nem szeretne kapcsolatot, de nem is szeretne elveszíteni.. Ezután tényleg nem történt semmi a találkákon ami volt 3szor, de mégis jól elvoltunk, de elvárta, hogy foglalkozzak vele és féltékenykedett.. Utóbbi időben elég tömören kommunikált és pár napja besértődött, hogy úgysem számít mi a probléma meg ilyenek utána probáltam kiszedni belőle , de azt írta, hogy nem haragszik rám, csak mindegy.. 5 napja nem beszélgetünk és nemtudom, hogy érdemes lenne írni neki és próbálni megbeszélni vele a dolgokat, vagy inkább felejtsem el ezt az egész kapcsolatot és ne írjak, mert csak én lennék szánalmas?

19f 17l



2014. dec. 1. 20:11
 1/1 Forevernow válasza:
Szerintem próbáld meg még egyszer, aztán hagyd.. pasival jártam ugyanígy. 19/L
2014. dec. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!