Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért történik nem kedvelnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért történik nem kedvelnek az emberek?

Figyelt kérdés
Egyszerűen hiába próbálnék barátkozni másokkal sosem kapok viszonzást. Kevés az önbizalmam is emiatt, mert nem értem miért kapok elutasítást. Legyőzve félelmemet, odamegyek osztálytársakhoz beszélni, akik amúgy beszélnek hozzám, de még sem érzem hogy kedvelnének. Pedig én próbálok kedves lenni. Párkapcsolataimra is ugyanez jellemző. 20/l
2014. dec. 1. 20:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szia, esetleg a külső? Hatalmas kérés lenne privátban egy kép? 19/F
2014. dec. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 opened paradise ***** válasza:
Nem vagy túl rámenős,vagy görcsös?
2014. dec. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 aladar12 ***** válasza:

lehet, hogy a kiállásod nem tetszik nekik.

mondjuk velem is ez van, de én les.zarom és megyek másokkal beszélni.

(ja és ne próbálj lenni, hanem legyél kedves)

2014. dec. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
A barátkozásnak mi köze a külsőhöz? amúgy nincs a kinézetemmel különösebb gond.
2014. dec. 1. 20:23
 5/11 A kérdező kommentje:
Szerintem kedves vagyok. Ha valakinek nem megy valami igyekszem segíteni.
2014. dec. 1. 20:23
 6/11 anonim ***** válasza:
Engem is megutálnak gyorsan, pedig én rendes vagyok velük.
2014. dec. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Gabba8303 válasza:

Baromi hülyeség a barátkozásnak nincs köze a külsőhöz.

Viszont azt tudnod kell hogy a tulzott kedvesség sokakban negativitást és ellenszenvet vált ki, ráadásul az emberállat szeret a látszólag gyengébbek felett úgymond uralkodni. Probálj lazább lenni mintha nem is annyira érdekelne mit mondanak. Viccelj de ne vidd tulzásba az is visszataszító. Csak lazán és magátol ráérzel majd :)

2014. dec. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nincs semmilyen különleges stílusom pedig pl nem vagyok emo.
2014. dec. 1. 20:28
 9/11 Gabba8303 válasza:
elolvastad amit írtam? a saját stílus nem azt jelenti hogy rocker, rapper, emo,deszkás...stb...stb...stb legyél Hanem azt hogy valósítsd meg önmagad egy olyan személyt aki bőrében jól érzed magad. Ruhák,arcszörzet fazon..rengeteg a lehetőség és nem kell semmilyen csoportba tartoznod hogy jol nézz ki
2014. dec. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

En is ilyen vagyok..:/


Nem vagy egyedi eset.

2014. dec. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!