Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátommal veszekedtünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal veszekedtünk majd veszekedés után bement a szobába becsapta maga után az ajtót, és elkezdte ütni ököllel a saját arcát, közben ordítozott. Én nagyon megrémültem mit csináljak?

Figyelt kérdés
El is jöttem otthonról, egy barátnőmhöz, nem tudom mitévő legyek. Soha nem volt még ilyen, nem bántott soha még. De most nagyon kiakadhatott és ez megrémiszt, mi ilyenkor a helyes lépés ?
2014. dec. 1. 22:15
 1/8 anonim ***** válasza:
46%
Ilyenkor várd meg, amíg lehiggad. Nagyon kiakadt, de nem téged vert meg, úgyhogy nem kell megijedni, a barátod tud uralkodni magán.
2014. dec. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De addig ütötte magát, hogy már vérzett is.
2014. dec. 1. 22:19
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy tud. Idegbeteg, szakíts.
2014. dec. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon nem normális, máshogy kellene kezelnie a mérgét.

Ha nekem csak haverom csinálna ilyet én már tartanék tőle, hisz ki tudja, hogy legközelebb a sajátja vagy inkább más arcát üti inkább?

2014. dec. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2014. dec. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 poiu ***** válasza:
100%
Az egyetlen helyes lépés az, hogy otthagyod. Most, azonnal. Lelkifurdalás nélkül.
2014. dec. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kicsit betegnek tűnik.
2014. dec. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Még mindig jobb mint ha téged ütne, de ha már önmagára veszélyes az már rég baj. Ha mást vert volna szét mondjuk egy tárgyat vagy valamit akkor még lehet nevezni normálisnak. De ha már így viselkedik akkor nem csak a veszekedésetek lehet a kiborulás oka, lehet már más is volt a háttérben amiről nem tudsz és ő is inkább magába tartotta, de sajnos ha egy ember magába folytja a bajait, problémáit, és egy következő már kiborítja akkor ezek az elfojtott dolgok is kijöhetnek ami durva dologhoz is vezethet. Én barátom 23 évesen egyszer annyira kiborult mert rengeteg baja volt és az utolsó csepp a pohárba az volt amikor egy piti veszekedésből de tényleg csak egy apró vitából akkora ügyet és kiborulást produkált hogy sírt is, aztán tiszta idegroncs lett kiment az udvarra és baltával elkezdett fát vágni, pedig nyár volt, csak elő volt készítve arra az esetre hogy ha hirtelen jönne a rossz idő csak hasogatni kelljen és már lehessen is fűteni, de akkor nagyon aggasztott a dolog, amikor az udvaron már rugdosta fel a virágcserepeket és ugye akkor vitatkoztunk azon is hogy a régi tyúkóllal mi legyen amit már nem használunk mivel a barátom az udvar másik felére nagyobbat épített akkor akasztott ki leginkább amikor a régi tyúkólat szétverte de olyan szinten hogy majdnem ráomlott az egész, és utána szintén erős idegállapotba jött be a házba már remegett is meg minden, akkor már kezdtem félni hogy bántani akar, de szerencsére nem tette meg viszont ököllel belevágott egyet a gipszkarton falba ami végett eltört 2 ujja is, sőt a szilánkok még le is hámozták a bőre egy részét is, akkor még idegesebb volt már, segítettem neki jegelni és elállítani a vérzést, akkor mondta hogy vigyem be kórházba, már vettem is elő a kocsi kulcsot meg minden de mire kiértünk a kapuba a barátom szédülni kezdett és össze esett. Akkor a szomszéd kiscsaj meg a barátja hívták a mentőt és be is vitték, kiderült hogy a barátom vérnyomása felment nagyon magasra az idegeskedés miatt, és valami agyi izom rándulást kapott ami közel járt egy agyvérzéshez is. Szerencsére hamar felépült, de utána erősen ajánlották hogy feküdjön be a pszichiátriára amit gondolkodás nélkül beleegyezett mert már ő is tudta hogy baj van, és ez volt az a lépés részéről amit helyesen tett mert ott teljesen megváltoztatták, kiderült hogy rengeteg problémája volt ami nyomta a lelkét és alig tudtam róluk, azért mert nem akart engem lefárasztani csak a problémáimmal mert félt attól hogy ezért elhagynám. Szerencsére ott volt ismerősünk aki segített nekünk nagyon sok mindenben, és együtt megoldottuk a problémákat, mindent megbeszéltünk értelmesen, és szerencsére azóta a barátom ha valami baja van mindent elmond nekem és működik is a dolog.
2014. dec. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!