Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Várjak rá vagy lépjek tovább?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Várjak rá vagy lépjek tovább?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy rettenetesen szerelmes vagyok egy fiúba, arról viszont fogalmam sincs, hogy ő mit érez irántam. Néha azt veszem észre, hogy hosszabb ideig néz rám, időnként rám mosolyog, de még ha tetszem is neki, nem hinném, hogy komolyabb kapcsolatot is szeretne velem. Ezzel szemben van egy másik srác, aki kedves, törődik velem, vicces, aranyos és borzasztóan helyes, és nyíltan a szemembe is mondta már, hogy nagyon szeretne együtt lenni velem. Az lenne a logikus, hogy belemenjek ebbe a kapcsolatba, de folyton csak a másik fiú jár a fejemben, mindig mindenkit vele hasonlítgatok össze, és képtelen vagyok csak úgy elfelejteni és minden nehézség nélkül továbblépni.

Fogalmam sincs, hogy mit csináljak, az érzelmeim teljesen ellentétesek és már elegem van az egészből. Próbálom rávenni magam, hogy beleszeressek a "rendes srácba", de képtelen vagyok elfelejteni a másikat.

SOS, mit csináljak?


2014. dec. 2. 16:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha neked is tetszik az a srác aki érdeklődik irántad, akkor jobban járnál ha megpróbálnád vele.

Az első barátommal szétmentünk tartottuk a kapcsolatot, azt gondoltam én is hogy nem fogom elfelejteni senkivel. De megengedtem egy srácnak hogy megismerjen, vele összejöttünk és a volt barátomra csak mint exemre tekintek.

Te együtt se voltál azzal, aki neked tetszik, simán menni fog mással!

2014. dec. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hol mosolyog ?
2014. dec. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!