Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sexeltem párommal. Az utolso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sexeltem párommal. Az utolso löketnél ahogy huzta ki közben elmentem és a makk még bent volt amikor valami furát érzett, valami lassu folyást. Kihuzta és elment. De kilövelt. Lehet az hogy mikor összeszükülésem előváladék folyt? Vagy sperma?

Figyelt kérdés
2014. dec. 2. 18:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Tőle kérdezd meg. Ha elélvezett, azt biztosan érezte.
2014. dec. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok.
2014. dec. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Jesszus
2014. dec. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 opened paradise ***** válasza:
100%
Szokták volt mondani,hogy aki hülye,megérdemli.
2014. dec. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Egészen biztosra tudom, hogy elélvezett csak nem merte mondani. Nyugi, terhes leszel.
2014. dec. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Így jártál. Valamit biztos engedett beléd, ha ő is érezte. És az előváladékban is lehet sperma. Legközelebb használjatok gumit.
2014. dec. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vedekeztetek sehogy akkor esemenyutani tablettaert menj el minel hamarabb
2014. dec. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!