Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek lehetséges úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehetséges úgy barátja lenni egy fiúnak, ha az jól néz ki?

Figyelt kérdés

Nyilván ha te a férfiakhoz vonzódsz, és úgy van egy jól kinéző fiú barátod, csak a tisztázás érdekében.

Mert nekem sajnos nem megy. :(

Van egy fiú, akivel nagyon jóban lettem, imádom a személyiségét, annyira humoros, jófej és intelligens, bármiről lehet vele beszélgetni és megértő... Viszont van egy bökkenő. Külsőleg írtó vonzó, minden tekintetben. Helyes, magas, szexi teste van, jó stílusa, stb... Eddig ez számomra nem volt akadály, nagyon igyekeztek figyelmen kívül hagyni, hogy pont az esetem, és sikerült is..

Azonban az alkohol kihozta belőlem, és nem bírtam tovább a közelségét testiség nélkül...

És most írtó fura kedvem van. Nem számítottam erre. Vagyis, inkább reménykedtem, hogy nem lesz így. A barátom, akivel egyezik az érdeklődési körünk, mindenünk, akire mindig számíthattam... Akire csak úgy tekintettem, mint tanácsadóra, mint egy támaszra, most láttam meztelenül, sőt, én magam vetkőztettem le.. De ez most részletkérdés, bocsánat. :D Most minden elromlott ezzel. Most már vonzalmat érzek, amit nem akartam. Soha nem akartam. Ő nem erre való. Mit csináljak? :( Légyszives ne nézzetek hülyének.


2014. dec. 2. 20:36
 1/4 anonim ***** válasza:

"Ő nem erre való."


Valószínűleg úgy tekintesz rá, mint egy tárgyra. Bocsi, ez sehogy sem helyes.

2014. dec. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Félreértesz. Pont hogy nem. Ő egy barát. Nem akartam azzal elrontani ezt a köteléket, hogy lefekszem vele.. Ezzel lesüllyedt azok közé, akik valaha fontosak voltak, de vége lett. Én őt nem erre "szántam".

Nem azt akartam megtudni, hogy milyen az ágyban, hanem azt, hogy mit gondol a világról, mi történik vele, stb... :(

2014. dec. 2. 20:40
 3/4 anonim ***** válasza:
Itt már nincs visszaút.
2014. dec. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

nem találkozol vele soha többé ennyi.


leszoptad?


neki meg volt egy jó napja :)


Engem is szoptak már le azért ,mert jól nézek ki, nem gáz :) szeretem az ilyen lányokat

2014. dec. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!