Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen "félősek" a mai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen "félősek" a mai pasik?

Figyelt kérdés

Ha megismerkedek egy sráccal akár személyesen akár neten pár találkozó után beijednek! Vagy szimplán nem mernek oda jönni hozzám.

Átlagosnak tartom magam, főiskolán tanulok, vannak céljaim, nem iszok, néha cigizek, rengeteget edzek, főzők, és mosolygós, barátságos vagyok, hiszek Istenben.

Kinézetem: átlagos testalkat, szép arc.

Azt aláírom h makacs meg céltudatos vagyok, de már nagyon frusztrál h félnek a pasik tőlem :/ :(


De nem csak én gondolom így, hnem a barátnőim akik nálam sokkal szebbek és NEM beképzeltek.


2014. dec. 2. 21:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
51%
Ha hinnél Istenben, ez a kérdés nem született volna meg.
2014. dec. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Egy tini lehet makacs, na de egy nő! Nem vagy túl vallásos is? Bár eléggé ellentmondásos a kérdésed.
2014. dec. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

nem vagyok túl vallásos!

Miért lenne ellentmondásos?

2014. dec. 2. 21:24
 4/15 anonim ***** válasza:
Mert ha tényleg ilyen lennél amilyennek leírod magad, akkor lerázni is nehezen tudnád őket, nem hogy "félősek" lennének.
2014. dec. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

4-nél a pont.


Egy valódi hívőnek meg sose kell keresnie, hiszen állandó többszörös kisértésben van.Főleg a nők.


Szóval kamuzol.

2014. dec. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Talalkozzunk előben, randizzunk es megmondom, hogy miert felnek tőled, 2-3 talalka max, utana viszlat
2014. dec. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%

Te jó isten, gyerekek:D

😂

2014. dec. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

akkor kamuzok! :/

azt hiszel amit akarsz

2014. dec. 2. 21:41
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
A TÚL akaratos és céltudatos nő ijesztő a legtöbb embernek. Én sem barátkoznék egy ordító oroszlánnal, ha én magam zebra vagyok. Nekem anyukám ez a típus, nem is jönne ki jól olyan pasival, aki szintén erős jellem, kell mellé apukám, aki mint egy vízbuborék, körülveszi, és tompítja a hatását a kedvességével. Majd találsz olyat, aki nem ennyire erős jellem, mint te, és vele jól ki fogsz jönni. Kérdés, hogy akkor meg nem az fog-e lelohasztani, hogy egy tutyimutyi a párod, akit te irányítasz, és te hordod a nadrágot. Egyensúly. :)
2014. dec. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

8 Még szép hogy elismered:D


De miért kell hazudozni magadról? Ettől még nem lesz pasid..ráadásul ha rájönnek a pasik a kamuzásodra(mert rájönnek) akkor olyan gyorsan lelépnek, hogy csak lesni fogsz:)


Szóval szerintem vedd észre, hogy nem éri meg nem önmagad felvállalni, másnak kiadni, és kamuzni. Hiszen csak te buksz. Neked fog fájni.

2014. dec. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!