Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi segitene? Lanyok? Fiuk?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi segitene? Lanyok? Fiuk? Velemeny?

Figyelt kérdés

probalom rovidre fogni! szeretek egy lanyt anak ellenere is h o nem szeret es meg csak joban sem vagyunk. haragszik ram. van ra alapja de mar tulzasba esik. azt hiszi en irogattam neki kamu facebookrol. pedig nem. es barmit mondok nem hisz nekem. azt gondolja hazug vagyok. nagyon szeretem ot nem tudom elfelejteni. jo hulyet csinaltam magambol mar tobbszor is de ertem barmit. nem vagyok egy luzer aki nem tudna felszedni egy lanyt se. volt tobb kapcsolatom is. nem vagyok egy p*na rombolo undormany!

igazabol csak mindig rossz oldalamat latta es nem sikerult tudatnom vele milyen is vagyok en. es ugy gondolom ha megismerne (amit sajonos nem akar) megvaltozna rolam a velemenye es talan eselyt is adna nekem. ami nem lenne rossz dontes mert nem talalna olyant aki jobban szeretne mint en. tudja h szertem bar elegge hulyen hoztam a tudomasara. nem tudom hogyan lehetne kozelebe ferkoznom persze zaklatni se szeretnem. irni folos neki mert valaszt nem kapnak. mar nem is irok neki mert nincs ertelme. hiba lennek hozza oszinte mert mindig oszinte voltam hozza eddig es az is lennek mindig de o nem hisz nekem. a lenyeg h mit csinaljak? maskor nem jelentett nekem gondot meghoditani egy lanyt. csak o tobbet jelent nekem mint eddig akarmelyik lany is. gondoltam kuldok neki viragot vh az elso lepesnek nem lenne rossz. szerintetek? lanyok ti mit javasolnatok? sracok tapasztalat? bocs a hulye fogalmazaser es a hosszu ''ertelmetlen'' szoveger. lenyeg h segitsetek. vmi hasznos tanacs jol jonne.


2014. dec. 2. 21:47
 1/2 anonim ***** válasza:
mivel haragszik rád kérj bocsánatot de ne akárhogy minden nap adj neki valami apróságot egy csokit egy virágot vagy valami mást és tegyél mellé egy levelet azzal,hogy "bocsánat ", "ne haragudj " stb azt hogy hogyan adod oda azt találd ki mert nem tudom hogy mikor és hol szoktatok találkozni.
2014. dec. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ja és addig csináld amíg meg nem bocsájt ne add fel.
2014. dec. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!