Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyes fiúk így mutatják ki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyes fiúk így mutatják ki a lány felé a tetszését?

Figyelt kérdés

Kezdjük a legelejénél. Merőben más vagyok külsőleg/belsőleg, mint a többi velem hasonló korban lévő lányok. Mikor megyek valahova az utcán és szembe jön velem egy csaj, gyönyörű ápolt hosszú hajjal, lányos kisugárzással, mindíg ugyan az a gondolat hasít át a fejemen: Mégis hogyan tudna valaki így is rámnézni, mikor:

1. Tomboy vagyok. (Fiús kinézettel rendelkező lány, fiús ruhákban, fiús viselkedéssel, stb.) Sminkelni szoktam magam, nincs ezzel semmi bajom, de megvagyok smink nélkül is.

2. Rövid, egyáltalán nem hosszú a hajam, gyakorlatilag a vállamat sem éri el még, olyan kis rövid, de én így is szeretem.

3. Egyáltalán nem dobom magam hanyatt a lányos dolgok miatt. (egy csinos ruha, csajos csini kinézet, picsuszos stílus..) Nem érzem közel magamhoz az ilyen dolgokat.

4. Mivel tomboy vagyok, a fiúsabb ruhákat részesítem előnyben. Imádok egy sulis napon egy bő pólóban, pulcsiban, lezser kinézettel tengődni az iskola folyosóin, ezekben a ruhákban érzem magam otthonosan és kényelmesen. Igazi komfort érzetet ad. :)

És, -hogy visszatérjünk kérdésem eredeti témájához- : Ahova járok, rajtam kívül ténylegesen szép lányok járnak. Tulnyomó részt több fiú jár a suliba, mint lány. Szünetben mégis megrohamoz 3-4 lelkes "udvarló", míg a többi lány mellett elnéznek. Jönnek kedveskedni, bókolni, rengeteget keresik a társaságom és a közelségem, meghívnak valamire a büféből, elhívnak valahova ahol csak "kettesben" lehetünk (mozi, séta, stb.) minden nap ölelgetnek, stb.

Volt ezek közül olyan is, aki kezdetben egyáltalán nem kereste a társaságom, ma meg már hazakísérget és rengeteget van velem. Sikerült az embereket hosszú évek alatt kiismernem, a viselkedésüket és azt, hogy mik lapulnak a szavak mögött.

Tényleg így mutatják ki a fiúk azt, ha érdeklődnek egy lány iránt? Keresi a lány társaságát, mer beszédbe elegyedni vele, bókol neki, stb.~ Esetleg ha van élményetek, véleményetek a témával kapcsolatban szívesen várom!

Előre is köszönök mindent.~



2014. dec. 2. 23:00
 1/4 anonim ***** válasza:

It's okay to be gay, let's rejoice with the boys in the gay way

Hooray for the kind of man that you will find in the gay way

It's okay to be gay, let's rejoice with the boys in the gay way

Hooray for the kind of man that you will find in the gay way

2014. dec. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, így próbálnak kimutatni a tetszésüket.
2014. dec. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen több mint valószínű.


Mondjuk vicces,, mikor te magad is írtad FLÖRTÖLNEK, ELHÍVNAK IDE-ODA, mért szerinted ez mi akar lenni? Ha más nem akkor is minimum barátság vagy szimpátia, ezt tényleg nem lehet másnak nevezni. ja meg "udvarló". De amúgy szóval igen.


Tomboyoknak is lehet barátjuk.

2014. dec. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem veled jobban szeretnek lenni a társaságodban mivel pont nem olyan vagy mint ahogy említetted picsuszos csaj :) Pont emiatt lazábbak veled a fiúk.
2014. dec. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!