Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a lányoknak az elérhetetlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a lányoknak az elérhetetlen kell, akkor?

Figyelt kérdés

visszautasitottak. Akkor most fogom, letörlöm, letiltom mindenhonnan, tehát elérhetetlen leszek, hanyagolom.

Akkor utánam jön? Vagy mi lesz? (amúgy barátként kezel tovább, nem távolodott el, csak most jó neki egyedül)


2014. dec. 2. 23:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne reménykedj.
2014. dec. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Shaldon Cooper? :-D
2014. dec. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ismertem ilyet, és kb. megsértődött, mert letiltottam.
2014. dec. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tetszel neki akkor nem fogja érdekelni, maximum ő is megsértődik.
2014. dec. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha jól értem barátságból lett szerelem. Ha nem akarod elveszteni vele a kapcsolatot ne legyél barom. Vannak akiknek az elérhetetlen kell de ha egyszer már elutasított a fejed tetejére is állhatsz akkor se fog változni a véleménye.
2014. dec. 2. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tudod mi lenne a gyomron döfés számára? ha át változnál magas vékonnyá
2014. dec. 2. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
értem én, de akkor miért mondják, hogy az elérhetetlen kell!!
2014. dec. 3. 00:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!