Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak még olyan tizenéves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még olyan tizenéves srácok akiket nem az éltet, hogy swagek meg yolok meg mittoménmik legyenek, nem márkamánok, nem csinálnak mindenből státuszszimbólumot, és (tovább)?

Figyelt kérdés
Nem lógnak egész nap a telefonjukon, és képesek tényleg őszinték lenni?! Jézus, igazatok van. Túl sokat kérek. Halál. Béke. Csoki
2014. dec. 3. 17:42
 1/5 anonim ***** válasza:
jelen.
2014. dec. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én pont ilyen vagyok 14f
2014. dec. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Csak annyi rossz van bennem "ezek kozul" h imadom nyomkodni a telefonom, azt is beszelgetes celjabol :)

De am nem vagyok ilyen "tipikus" tizeneves fiu ;)

2014. dec. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jelen, igaz divatos vagyok de nem ez éltet :-D
2014. dec. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
en . csak egesz nap nyomkodom a telom , mert az osztalytarsammam irogatok . + nemtudom hogy "divatmajomsag" e , de iphone 4s-em van . 14f
2014. dec. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!