Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy venné ki magát, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy venné ki magát, ha ápolgatnám a lány barátomat (beteg) ás közben, sok sok puszit adnék neki, és ölelgetném őt?

Figyelt kérdés
Ebből lejönne, hogy többet érzek ?
2014. dec. 5. 08:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha nekem lenne ilyen lány barátom, nem feltétlen esne le, hogy mit akarna. Mehet az a puszi a szája szélére, mégiscsak többet sejtet.
2014. dec. 5. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Bocs, azt hittem, hogy te vagy a lány. Mindegy, az első részét ne vedd figyelembe. :D
2014. dec. 5. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Talán igen, de a legtisztább, ha elmondod, hogy többet szeretnél, így biztos nem értitek félre egymást.
2014. dec. 5. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Inkább ne tedd!

Szerintem hadd higyjen annyira önzetlennek és önfeláldozónak, hogy hátsó szándék nélkül teszed!

Aztán, ha felgyógyult, megmondhatod neki, hogy az apolás ideje alatt még jobban megkedvelted.

Lehet, ő is!

Ha most mondanád, olyan adok-kapok íze lenne.

2014. dec. 5. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ápolás alatt közeli testi érintkezés nem ajánlott, mert még elkapsz tőle valami betegséget.
2014. dec. 5. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
hát engem nagyon felidegesíteni, hogy ha betegen feküdnék és aki ápolgatna, az elkezdene puszilgatni meg ilyesmik..
2014. dec. 5. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ezzel csak felbasznád őt.
2014. dec. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Miért nem tudsz vele egyenes lenni? Miért kell ilyen alattomos módszerekhez folyamodni?
2014. dec. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

te retardált 66% mi abba az alattomos módszer, hogy ápolom akit szeretek és szeretetből megölelem, megpuszilom a homlokán ebbe mi az alantas te szánalomtenger ?

anyád ravatalán fogom kiverni a faszom a szádba

2014. dec. 5. 11:26
 10/11 anonim ***** válasza:
Lol kerdezo, ezzel az utolso megnyilvanulasoddal elegge magadat minositetted..
2014. dec. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!