Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert olyan nehéz elengednem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert olyan nehéz elengednem?

Figyelt kérdés
Miert ilyen nehez elengednem valakit,aki sosem volt az enyem?Egy percre sem....csak sms meg chat.De ugy döntöttem lezárom vèglel...de olyan,mint a drog.Állandòan rá gondolok.....
2014. dec. 5. 11:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Velem is előfordult már ilyen. Aztán rájöttem hogy talán csak egy próba tétel volt, vagy valami kis plusz az életemben. Aztán hagytam hogy vigyen az ár. Barátokat szereztem , szerelembe estem ,sokszor.. De emlékezni fogok rá mindig :) Bár már nem sóvárogva, hanem arra hogy mit adott nekem , felidézem az érzést. :)
2014. dec. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Miért kell elengedned? Nem akart találkozni?
2014. dec. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha gondolod elmesélheted, hátha tudok segíteni. :)
2014. dec. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Velem is ugyanez történt nyáron. Azóta is róla álmodom, pedig már tudatosan nem nézek utána.
2014. dec. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem akar talalkozni,nem is lehet....
2014. dec. 5. 12:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!