Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan lehet tudni ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet tudni ha egy pasi csak a szexre hajt?

Figyelt kérdés
Hónapokig azért nem lehet húzni a dolgot...
2014. dec. 5. 12:54
 1/5 anonim válasza:

Engem hónapokig húztak, ez nyugtasson meg :)

Igazából a viselkedése. Amit én észrevettem, hogy feltűnően udvarol, tehát túlzott bókok stb, hogy minél hamarabb levegyen a lábáról, a beszélgetés témája is általában a szexualitás felé hajlik el.

De volt olyan, akiről azt hittem normális, hónapokig tartó beszélgetés, találkozás, aztán úgymond összejöttünk, 3 hét után lefeküdtünk és azt mondta ágyő.

2014. dec. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem kell atomfizikusnak lenni ahhoz, hogy az ember tudja: minden pasi alapvetően a szexre hajt. Van aki csak egyszer akar megkapni egy csajt, van aki többször. De aki hosszabb ideig együtt marad egy nővel, azért teszi ezt, mert így van "ingyen" szex, különösebb erőfeszítés nélkül. Az összes többi párkapcsolati dolog csupán velejáró nyűg a férfiak számára...
2014. dec. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Férfiként én inkább három kategóriában gondolkodtam, csak pár alkalommal szex (ez nálam nem volt jellemző), csajjal nem túl komolyan kapcsolat (jellemzően pár hónap, de akár 1-2 év együttélés is úgy, hogy az első másodperctől tudtam, hogy gyermeket, családi életet nem akarok vele, ezt bizalmasan szüleimnek is megmondtam, de családi, baráti körben mindenütt nyíltan felvállalt volt), az ilyen csajokra elég szépen költöttem, ezért nem éreztem úgy, hogy kihasználom őket.


Elsőt ha nem vagy teljesen naiv simán kiszűröd, másodikra az utal, ha látod, hogy nem próbál finoman információkat gyűjteni kapcsolatotok közben olyan dolgokról, amiket férfi már csak családtervezéskor mérlegel (ennek szimplán lehet az is az oka, hogy nem csak veled, hanem mással sem akar komoly kapcsolatot.


Egy csomó minden csak akkor lesz prioritás, ha gyereket akarunk egy nőtől? Egészségi állapota (genetikája), családjának kulturáltsága (gyerekeim anyai ági nagyszülei, egyéb rokonai legyenek normálisak), munkaetika, tisztesség, művészi készségek, iskolázottság, műveltség, stb.

2014. dec. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jav. : Utolsó bekezdés első mondatának végén a kérdőjel elírás, helyette mondat vége "nőtől."
2014. dec. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 poiu ***** válasza:
Onnan, hogy fütyije van.
2014. dec. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!