Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy a fenébe van az, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy a fenébe van az, hogy a cigizéés miatt a párkapcsolat kizárva, de ha valaki füvezik, és a barátnőjét ez zavarja akkor mindenki a füvezést támogatja?

Figyelt kérdés

2014. dec. 5. 14:06
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
2014. dec. 5. 14:07
 2/25 anonim ***** válasza:
34%

Nem hiszem hogy mindenki támogatná.


Én részrahajló vagyok.


A cigi csak simán gagyi, büdös és nem tudom miért élvezet egy hetero férfinek egy rudat szívogatni meg szopogatni.


Drog az más... Menekülés ebből a posványból amit életnek nevezünk...

2014. dec. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Én mindkettőt elítélem, és kizáró ok, sőt, még az ivászatot is ide sorolom (nem az alkami bulikat, hanem a masszív ivókat)
2014. dec. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Szerintem inkább legyen valaki büdős a cigitől (ami azért nem olyan vészes,mint ahogy egyesek beállítják!én sem cigizek,és mégsem hányok ha mellettem valaki bagózik),mint hogy repüljön valami csodavilágban,ahelyett hogy szembe nézne a valódi világgal!akaratgyenge emberre vall,aki ebbe menekelül (szerintem)
2014. dec. 5. 14:19
 5/25 anonim ***** válasza:
Ilyen irányba halad a nyugati világ: a cigi "backward" dolog, míg a marihuána "progresszív".
2014. dec. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

#4


Vagy csak megunta ezt a förtelmet ami a szeme előtt van. Kinézel mit látsz?


Farháton rágodó nyugdíjas, éhező minimálbéres, kosz, szemét az utcán, hajléktalan megint levizelte a falat, segíjes barátaink megint megöltek és megerőszakoltak egy 84 éves rokkant nénit, a gyerekek elverik a tanárt, háború, vér vér, háború, aids, ebolda, hiv, lekezelő emberek, elgépiesedő társadalom, "ügyesedő" mások kárán meggazdagodó "üzletemberek", rabszolgaként bánnak a sima munkásokkal a nagyobb cégek, hulladék-élelmiszerek, génmódostított gagyi termények pusztítják el a régebbieket, unio őrjöngés, melegek őrjöngése, vallási őrjöngés keleten, kapcsolatok elértéketelendése ha 1 évig együtt vagy valakivel az már "jó", cuckhold kapcsolatok, bomba, vér, apeh harács, politikusok harácsolása, eltűnő "hagyományok", globális felmelegedés, megőrülő időjárás, emelkedő árak...


Gyenge az aki ezek elől menekül?

2014. dec. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
84%

"Gyenge az aki ezek elől menekül?"

Ha droggal, akkor igen, gyenge. És csak a pénzét is elszórja, tehát ugyanarra a sorsra fog jutni.

2014. dec. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Barátom mikor megismerkedtünk, kérnem sem kellett és leszokott mindkettőről. Nagyon hálás érte. :)
2014. dec. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

#7


Most akkor miért is gyenge? ha nem teszi meg akkor csak szomorkodhat, ha már mondjuk 2X éves és mondjuk gyári munkás, takaírtó vagy bármi más.


Elszúrta... ÉS akkor ennyi?


Én is elszúrtam de jelenleg még küzdök és ha összejön akkor egész tűrhető kis életem lesz, nem farháton tengődés.


És akkor nem kell drog... Vagy ha igen az az emberi kapcsolataim sivársága és hiánya miatt lesz.


(szocfób vagyok sajnos nem megy az ismerkedés)

2014. dec. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
A fű nem egy olyan dolog amivel menekülni lehetne ezek elől. Az nem repít el egy másik világba mint az lsd.. :D De buták az emberek..
2014. dec. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!