Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért jó a nőknek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jó a nőknek, hogy bántják megalázzák azt aki szereti őket?

Figyelt kérdés
Oké, hogy ők nem éreznek hasonlóan, de miért kell a másikat bántani, megalázni, kínozni, stb.. Minden nő ilyen ?
2014. dec. 5. 18:59
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
63%
Mert a nőknek az kell, aki utálja őket, meg megveri...
2014. dec. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
53%
Egyes férfiaknak miért jó, hogy általánosítják a nőket?
2014. dec. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
33%
Egy olyan férfira nem tudnak felnézni a nők, aki tiszteli, meg odavan értük... Nem tudom én se, miért van ez, teljesen logikátlan a nők felfogása!
2014. dec. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
32%
mert élvezik, hogy hatalmuk van valaki felett
2014. dec. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
27%
Minél mélyebb a mélypont, annál magasabban érzik a csúcspontot. A csúcspont értéke meg négyszereződik ha mélyre mennek mellé, mintha nem lennének olyan nagy mélypontok.
2014. dec. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Hát igen...


Nem általánosítok de a legtöbb nő ilyen, kivétel nélkül. Még azok is akik "rendesek" nem is kell olcsó ri bancnak lenniük.

2014. dec. 5. 19:05
 7/20 anonim ***** válasza:
48%

Amit leírtál az általánosítás, ha ennyi eszed van nem csoda, hogy nem tart sokra egy nő.

A magabiztos és intelligens férfiakat szeretjük, ha pedig egy nő az agresszív, tapló barmokat szereti gondok vannak vele.

2014. dec. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
78%
Nem általánosítasz, de KIVÉTEL nélkül ilyenek a nők. Hát, gratulálok, ehhez nem tudok sok mindent hozzáfűzni, ez a hozzáállás mindent elmond helyettem is.
2014. dec. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
37%
Totál a tapasztalataimat és az ismerőseim tapasztalatait írtam le az előbb, nem a fejemből vettem, egy két nagyokos feminista mégis lepontozott... Fáj az igazság, ugye?
2014. dec. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
48%
Attól, hogy nem szeretjük, ha ócska kis k urváknak néznek minket akik csak kihasználják a másikat és akkor boldogak, ha véresre verik őket még nem vagyunk feministák.
2014. dec. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!