Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Két ember kezét fogod a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két ember kezét fogod a szakadék szélén. Az egyik téged szeret, a másikat te szereted. Melyiket húzod vissza és melyiket engeded el? érdekelne hogy ti mit gondoltok erről. Mit választanátok?

Figyelt kérdés

2014. dec. 5. 22:22
1 2 3 4
 1/35 Kurtz Bickle ***** válasza:
Miért kéne egyiket elengednem?
2014. dec. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 RRR ***** válasza:
100%
én leugranék velük és kész
2014. dec. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
Amíg gondolodom lehúz a súlyuk :(
2014. dec. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A harmadik szem ***** válasza:
85%
Az kell amelyik szeret engem. Benne meg lehet bízni.
2014. dec. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
53%
Elengedem mind a kettőt, mert minden kapcsolat, minden öröm, minden szerelem halállal végződik és csak tömény fájdalmat és ürességet hagy maga után. Nem éri meg.
2014. dec. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
amelyiket én szeretem azt választanám
2014. dec. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
Amelyiket én szeretem.
2014. dec. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
100%

Várgyá van jobb


A tóba apád fuldokol, közbe meg egy k***a zuhan... Melyiket mented meg...? höhöhöhö csöves humor.


Amúgy azt aki szeret engem. Mert őt még megszerethetem

2014. dec. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
Fogas kérdés. Nyilván azt akarnam visszahúzni, akit én szeretek... de szerintem én is leugranék velük...
2014. dec. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
93%

Leugranék a fenébe.

A szerelmem kellene...

De ha már annyira megnyíltam a másiknak, hogy belém tudott szeretni, akkor valószínűleg barátok vagyunk, és nem, nem bírnám idegileg.

Inkább a halál.

Amúgy is mindkettő megvan vagy 70 kiló, én a falmászásba belebukom, olyan gyenge vagyok... XD Szóval ha még akarnám, se bírnám visszahúzni őket.


19/L

2014. dec. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!