Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ha egy átlagos, normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha egy átlagos, normálisnak tűnő lányról egy beszélgetés során kiderül, hogy még nem volt barátja, és nem is szeretne, mire gondoltok először?

Figyelt kérdés

Megfordulna a fejetekben, hogy nem biztos hogy minden stimmel vele, alapból eszetekbe se jutna próbálkozni nála ezután, vagy csak furcsállnátok, de nem foglalkoztatna. Ilyesmikre gondolok.

És bocsi, de most nem a huszonéves barátnőszűz srácok válaszát várom, mert nem ilyenekkel vagyok körülvéve, és nem segítene túl sokat.



2014. dec. 6. 19:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%
Szexkapcsolat here I come!
2014. dec. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%
Bármilyen szomorú, de leginkább arra, hogy hazudik.
2014. dec. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
45%

Azt hogy valószínűleg perverz és/vagy nagyon válogatós.


Mindkettő instant kasza ha kiderül

2014. dec. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Megkérdezném, hogy "miért nem szeretne barátot?"
2014. dec. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
83%

1. Az apja vagy valakije (vagy akár egy tök ismeretlen) molesztálta/megerőszakolta kiskorában, ezért olyan traumája van, hogy nem is akarja hogy egy férfi megérintse)


2. Totálisan leszbikus (persze ezt a másodikat az első is okozhatta)


3. Hazudik és csak tesztelni akarja az elhivatottságomat, hogy mennyire vagyok kitartó az ostromlásában egy ilyen mondat ellenére.


22/F (eddig 7 lánnyal voltam életemben - csak mert írtad hogy nem barátnőszüzek válasza érdekel)

2014. dec. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztaltabb férfiként biztosan rákérdeznék, miért gondolkodik így? Nyomós oka lehet erre...
2014. dec. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Édes mindegy, mi a múltad. Ha egy lánnyal szimpatikusak vagyunk egymásnak, akkor próbálkoznék. Ennyi.


23/F

2014. dec. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Arra, hogy 2 héten belül összejön valaki mással.
2014. dec. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Sosem fogom megérteni, miért kell lepontozni olyan válaszokat, amik a kérdés szempontjából teljesen hasznosak. Mindegy. Én azért köszönöm.:)


A válasz arra, hogy miért nem, általában az, hogy nem kell szerelmi dráma és mindenféle csalódás. Az igazság pedig az, hogy senkit nem vagyok képes közel engedni magamhoz, mert vannak dolgok az életemben, amiket szégyellek. Semmi molesztálás, gyerekkori trauma vagy egyéb komoly dolgok, csak mondjuk rossz anyagi háttér, testi adottságokkal való elégedetlenség, enyhe önbizalomhiány, félelem egy kapcsolat végétől, mert valljuk be, ritkán tart örökké.

De ugye ez kívülről nem látszik, engem pedig az érdekelne, milyen következtetéseket lehet levonni abból, ami látszik:) Én azt gondolom, hogy az ilyeneket inkább elkerülik, mert kaphatnak ugyanilyen jót (vagy jobbat) könnyebben, és nem éri meg elvesztegetni az időt. Helyes ez az elmélet?

Mondjuk hogy a beszélgetés során megtudjátok, hogy nem leszbikus, nem hazudik, csak tart a csalódástól/hisztitől. Nem az marad, hogy egy ilyennel nem érdemes különösebben foglalkozni, mert nem normális?

2014. dec. 6. 22:38
 10/12 anonim ***** válasza:

Te is tudod magadról, hogy ez így nem normális.

És nem így kéne működnie az életednek.

Mert így csak a magány maradhat rövid életed hátralevő idejére.


Ha mind így gondolkodnánk akkor nem készült volna el a Karib tenger kalózai 4. része sem.

De nem így gondolkodunk.


Lényeg, hogy ha őszinték vagyunk és nem picsogunk h jajj nem baj meg ilyenek, akkor azt m,ondjuk, hogy ez elég taszító lehet abból a szempontból, hogy "bocsi de erre nem pazarolok időt" és futás!!!!!!!!!


De ha alapjáraton tetszel az illetőnek és úgy gondolja, hogy kicsit biztos csak zavart vagy most de majd kitisztulsz mert biztos történtek naagyon csúnya dolgok veled, akkor ad egy esélyt a dolognak. De!!! Nem hosszú hónapokat mert most nem is szexről beszélünk hanem h megnyílj és közelebb engedd, és ha már ehhez is hónapok kellenek akkor mennyi kell a szexhez....


ÉS hát valahol jogos.

Nem megbízni kell az új emberekben, hanem esélyt adni nekik és magadnak is.


hány éves is vagy?

2014. dec. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!