Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok nektek is tetszenek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok nektek is tetszenek az ilyen lányok? (képek)

Figyelt kérdés

Elég vékony, de nagyon megfogott az arca. Egyszerűen olyan gyönyörű arca van, és folyton mosolyog. Nem érdekel mekkorák a mellei, meg milyen a feneke.


1: [link]


2: [link]


3: [link]


4: [link]



2014. dec. 7. 13:00
 1/6 anonim ***** válasza:
nem rossz
2014. dec. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nagy duzzogva megdugnám őket
2014. dec. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
túl vékonyak ennyi bajom van velük
2014. dec. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

ja... főleg azok a bazi nagy karmok...

bottal se...

bár ha mondjuk legalább egy tizessel idősebbek lennének :D

2014. dec. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

őőőő nem


adok neki heti 30 kiló rántotthúst meg 30 liter pörköltet köret gyanánt és akkor meg 3 hónap elteltével már esélyes hogy utána fordulok

2014. dec. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nálam az arc ami sokat szokott számítani, volt már nekem egy elég kövér barátnőm is, de hihetetlen mosolygós, aranyos arca volt. Volt már olyan is aki nem volt se túl vékony, se túl duci teljesen átlagos alkatú lány volt nagy mellek, formás fenék, az arca volt picit csúnyácska, de amikor mosolygott az nagyon aranyossá és szépé tette. De volt olyan lány ismerősöm, vele nem jöttem össze csak jóba voltunk, ő vékony is volt meg alig mosolygott meg amikor mosolygott akkor sem tette igazán széppé.


De a jelenlegi barátnőm nagyon hasonlít a képeken lévő lányra, haja is szinte olyan, az arca is, igaz idősebb is, 28 éves én 6 évvel vagyok fiatalabb mint ő de ő is nagyon vékony bár formás alakja van mert nagyon bejön, a lábai a legvékonyabbak de ahhoz képest jól néz ki, de az arca gyönyörű, nagyon szép mosolya van, szép kék szemei vannak, és hihetetlen aranyos hangja van, és nagyon kedves egy hölgy inkább így fogalmaznék.


Nekem speciel nem jönnek be a nagyon vékony lányok, nálam a hajszín az szinte mindegy csak jól álljon neki, meg a stílusa is, csak ne legyen nagyon kirívó és vad se a színe se a stílusa. Nekem leginkább a barna, fekete hajú lányok szoktak bejönni, de a jelenlegi barátnőm szőke hajjal nagyon jól néz ki. Neki világosbarna az eredeti hajszíne láttam róla 4-5 évvel ezelőtti fotókat és azon még olyan olt, mielőtt szőkére váltott volt fekete színű haja is ami jól nézett ki csak öregítette meg sokkal morcosabbá tette az arcát, de a szőke hajával teljesen más lett, én nagyon megszerettem és igaz idősebb nálam 6 évvel ugyan, de mégis megtudtam szeretni, mert valahogy nem érdekelt a korkülönbség mások is elfogadtak minket, neki például rengeteg korombeli barátnője van, meg barátai is, én meg alapból a nálam idősebbekkel szoktam jobban kijönni. A családtól kezdve mindenki elfogadott minket egy párnak, a szülei is nagyon kedvesek, aranyosak, meg a húga is, aki picit husisabb lány meg ő barna hajú és mogorvább a stílusa, ő alapból ilyen de ő teljesen más is, vele csak beszélgetni szoktunk de különösebben semmi.

2014. dec. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!