Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan éljek túl egy szakítást?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan éljek túl egy szakítást?

Figyelt kérdés

Csak 3 hónapot voltunk együtt, de kidobott. Nagyon megvisel a dolog, mert fogalmam sincs milyen szinglinek lenni, 16 éves korom óta mindig volt valaki. Azt érzem értelme nincs az életemnek, csak bámulok magam elé és sírok.

20/L


2014. dec. 7. 13:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Halj meg máskor!
2014. dec. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
senkit nem érdekel ez a nyavalygás,hatalmas problémák....drót kötél ;)
2014. dec. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Hajnalban még a nap is más űh de rossz a szalítááás trálálál lálálál Péibarnának nincs hangja
2014. dec. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Magadtól kell lábraállni.


Én is úgy voltam hogy elengedtem valakit.. aztán mikor meghallottam hogy elkezdett dolgozni valahol megérintett belülről... aztán meg megcsináltatta a szemét, az is, és most hogy elköltözött, az még jobban megviselt, pedig egyébként már nem hiányzik meg nem is gondolok így napközben rá, néha néha eszem bejut, de annyi.


Bár köze lehet még ahhoz, hogy nem igen megy a csajozás.

2014. dec. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Illuminált ***** válasza:
Találj egy kefélőpartnert, aki rendesen aládvág és már meg is van oldva
2014. dec. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Hm... nagyon tudlak sajnálni, miközben én itthon készülök a főiskolai vizsgáimra, szakdolgozatot írok, az ünnepekre készülök, azt se tudom, hogy hol áll a fejem és mégis happy-nek érzem magam.


Te pedig itthon sírsz azért, mert szingli vagy.


Hát ha neked jó ez az élet, ahelyett, hogy tennél azért, hogy jobb legyen, pl menj el bulizni, szórakozni..stb. akkor oké, de itt sírj.


És minek sírsz egy pasi után, aki kidobott? Ja, szóval nem is őt siratod, hanem azt, hogy megint nincs barátod! Ó... :( hát ha eddig akadt valaki, akkor most is fog, csak keress!

2014. dec. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
73%

Én elgondolkoznék azon, hogy bár kidobott a kedvesed, de ki az, akit sajnálsz. Magadat, vagy a kedvesed? És én tudom, hogy nem a kedvesed siratod, hanem magad, mivel "fogalmam sincs milyen szinglinek lenni", "értelme nincs az életemnek" stb. Szóval nagylány, elég az önsajnálatból, meg kell tanulni elfogadni, hogy ennyi volt. Ha magadba roskadsz, csak annyit érsz el, hogy egyre mélyebben omlasztod össze magad. És ez meglátszik rajtad, az arcodon, ráadásul úgy, hogy a férfi azt látja, hogy "NE! Menekülj tőlem!". Legyél már nő, akire fel lehet nézni! Egy ilyen hisztis, sírós valami, aki önmagát sajnáltatja, az nem nő.


17/L

2014. dec. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Bőgd ki magad, nézz meg néhány sírós filmet, zabáld tele magad sütivel. Egyszer!!!!! Ennyi engedélyezett, aztán rázd meg magad és menj emberek közé, menj bulizni, shoppingolni, vagyis kezdj élni. Ne sajnáld magad és ne sajnáltasd másokkal, mert egy idő után azt veszed észre, hogy senki nem sajnál.
2014. dec. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
75%

gyere át takarítani


épp lakásfelújjítok minden darabokba

asszony örül majd hogy van segítsége te meg elfáradsz és nem leszel ilyen depi


komolyan mondom

ha tudsz glettelni az se baj :D

2014. dec. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Eddig is emberek között voltam, heti kétszer-háromszor eljárunk szórakozni,kocsmázni. Mindenki vígasztal, de nem segít rajtam semmi egyenlőre. Tanulni is tanulok, mert most fősulin van rengeteg zh, meg beadandó, de amint ezeken túlestem rögtön arra gondolok, hogy zéró minden.

Sajnálom magamat is, hogy nincs senkim, de azt is, hogy pont őt vesztettem el ilyen rövid idő után.

Köszönöm a vígasztaló, és segítő kommenteket aztán majd csak lesz valahogy.

2014. dec. 7. 14:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!