Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt el tudnátok viselni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt el tudnátok viselni, csajok? Vagy nagyon furcsának találnátok a dolgot és "ez egy hülye" mondással letudnátok, hogy "de kár, hogy megszűntek a diliházak"?

Figyelt kérdés

Van pár kép amin mindig egy csomót röhögök - kivéve ha nagyon szomorú vagyok. De azt hogy sokat röhögök itt értsd úgy, hogy tényleg sokat, könnyezem a nevetéstől. Nem tudom miért, talán mert olyan groteszk mindegyik, hogy az már "fájdalmasan vicces".


A humorom is nagyon furcsa, olyan vicceket szeretek amiket kevesen (ha nagyon erőltetitek leírok párat, de úgysem tartanátok viccesnek). Sőt van egy vicces szavak listája is ami egy füzetbe gyűjtök olyn szavak ezek mint például "stanceli" "bohóckodás" "hurkapálcika" "segíj" "méltányolom" illetve olyan kifejezések mint a "közibük vág" és a "mindkét cigány". De ezek mind csak egy bizonyos hangsúllyal viccesek.


Ez idegesítő? Nagyon rossz dolgokat gondolnátok rólam?


Itt egy csokor azokból amik ilyen képet (egy csomót nevettem miközben készült - kedvencem a ninja meg a papagáj a sarokban)


[link]



#idegesítő #diliház #őrület #elviselhetetlenség #nem poénos #nem humoros #junkli #randalíroz ez is egy kedvemc vicces szó
2014. dec. 7. 18:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem gáz. Én is szoktam röhögni hülyeségeket,sokszor néznek idiótának..

Amiken én röhögtem: almakompót, galóca, karnis, cucli/dudli, fülpiszkáló, kukacoskodik, kuttog (kajtat), fú meg még van sok,de nem jut eszembe..szval én is ilyen vagyok. Képek? Na nekem is van pár fájdalmas amin szakadtam..mostani kedvencem:



[link]

2014. dec. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja,és 26 éves vagyok..:D
2014. dec. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

#1


Jó akkor nem vagyok hülye :D


Jó kép a szavak is tetszenek a karnis beleillene a listámba. :D

2014. dec. 7. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!