Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lábszex miért elítélendő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lábszex miért elítélendő?

Figyelt kérdés
2014. dec. 7. 22:42
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Mert undi. Es mert koze nincs ahhoz ami miatt az emberiseg elkezdett sexelni. Eloszor a csalad miatt, aztan az elvezet. De a lab...
2014. dec. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert féltékenyek lesznek a kezek.
2014. dec. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

néhány csaj túl prűd hozzá

vagy lusta lábat mosni

2014. dec. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én lány vagyok de semmi bajom a labszexel:)
2014. dec. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
81%
Nem elítéldendő, de személy szerint nekem egyáltalán nem szexi és higéniai kifogásaim is vannak. [Pl. lábgomba, amit nem lehet csak úgy lemosni]
2014. dec. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%
Én nem ítélem el, csak nem értem :D
2014. dec. 8. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem az. Néhány nő nem szereti, mert rondák a lábai vagy szimplán nincs saját magával megelégedve. Esetleg hibás agyilag. Az a csaj aki szeret úgyis partnered lesz ebben. Kinézed belőle hogy azt mondja szó sem lehet róla? Hiszen nem nagy dolog egyáltalán. Ennyi az egész ki kell mondani az igazat nem hülyéskedni :)
2015. jan. 3. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
83%
A legtöbb lány alapból elítéli, mert úgy véli, nem megszokott dolog, ezért egyfajta "betegségnek" hiszi. Természetesen ez nem igaz! De mivel azok a bizonyos "társadalmi normák" azt diktálják, hogy egy nőnek kizárólag a segge, melle lehet tetszetős és izgató, ezért csak azt képesek elfogadni. Így felfoghatatlan a legtöbb átlag ember számára, hogy más is lehet izgató ezen két testrészen kívül! Persze mindent a saját jó ízlésünkön belül. Én személy szerint is gerjedek a szép, csinos, tiszta, ápolt lábikókra. De ha ezek a feltételek nincsenek meg, inkább undorító mint kívánatos! De mindenki más. Van akinek tetszik az a kívánatos, ha a lányka lába egész nap egy cipőbe dugva "érlelődött" ! Ezek már elég szélsőséges dolgok, dehát ha valaki ezt szereti, hát Istenem... Ő dolga! Szerintem egy párkapcsolatban a legtöbb lányt rá lehet venni erre a dologra, még akkor is ha nagyon finnyás... (Persze a jó ízlés határain belül!) Szerintem kár ezt így túl lihegni! De aki ezzel indít egy lánynál, az élből elvágta magát! Ez a dolog nem helyettesítheti szerintem a szexet, legfeljebb meg fűszerezheti azt!
2015. márc. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Én pl amondó vagyok, hogy nekem minden izgató egy nőnél, csak a segge nem, ha az análra kell ábrándok közepette gondolnom. Sose próbálnám ki análisan XD. De pl a volt barátnőmet nem kellett rábeszélnem, magától mentek a dolgok láb téren is. Én szerintem nincs azzal gond, ha egy pasit egy nő lábbal is izgat, jó, persze a higiénia, h legyen tiszta az ember, de amúgy semmi gáz vele, viszint ha ez forditva van, ha a pasi izgat egy nőt lábbal, hát az már nem hangzik olyan jól. lábmániások, nektek is szól! Ha ti attól érzitek jobban magatokat szex közben, akkor hajrá, ne féljetek kikuncsorogni a barátnőtöktől az alternatív élvezet ajtajának kulcsát, higgyétek el, tudom miről van szó. Nem vagyok szó szerint lábmániás, de igenis szeretem a női lábat, és nem a seggét nézem meg először egy nőnek, nem is a mellét, hanem a lábát.
2015. márc. 20. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
De mivel jó ideje nem voltam nővel, konkrétan semmit sem nézek egy nőn sem xD ez van srácok, hogyha elrontjátok az életeteket. Kiszívja a véreteket valaki, aki azt állitja, szeret, aztán jól összeköltöztök, ne adj isten csináltok gyereket, vagy gyerekeket, és voálá.. 3-4 év..rádöbbensz vagy rádöbbentek arra, hogy konkrétan abból állt a kapcsolatotok, hogy lefeküdtetek, de nem egymással, hanem hátat forditva egymásnak, és mehet az alvás, tartalmas kapcsolat igaz? De mit tudnál tenni, hiszen van egy fiad/lányod, nem hagyhatod el! Nehéz ügy gyerekek.
2015. márc. 20. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!