Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mit szerettek jobban?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit szerettek jobban?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy nagyon személyfüggőt kérdezek, de mit szerettek jobban, ha megmondják mit csináljatok, vagy ha tanácsot kaptok, hogy mit lenne érdemes csinálni? Kérném, hogy indokoljátok is a válaszotok. (nem szexre gondolok, hanem a mindennapi életre, élethelyzetekre)

2014. dec. 8. 00:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha tanácsot kapok, amennyiben kérek. Ha nem akkor ne szóljon bele senki a mindennapi dolgaimba.
2014. dec. 8. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyetertek. Ha kerem a tanacsot akkor elvarom ha nem akkor megemlitheti,hogy szerinte mi a helyes de utana ne durcaskodjon ha ugy teszek ahogy szerintem helyes.
2014. dec. 8. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi a válaszokat. Eddig úgy tűnik, hogy megdőlni látszik az a tévhit, hogy a lányok azt akarják érezni, hogy uralkodnak felettük. Ezt a tanácsos dolgot nem értem, ha pl nem tudjátok mit tegyetek egy bizonyos helyzetben, de tanácsot sem kértek, és mégis kaptok, azzal mi a gond? Nem ez lenne a szeretet, törődés jele? Jobban szeretitek ha nem törődnek veletek a bajban, egészen addig még nem kértek valamilyenfajta segítséget?
2014. dec. 8. 01:16
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha nem kérek, az azt jelenti, hogy nincsen rá szükségem, így a felesleges beleokoskodást a dolgaimba nem éppen törődésként értékelném. Amúgy meg általában tudom, mit akarok tenni, nem nagyon volt még olyan komolyabb élethelyzetem amikor nem tudtam egymagam dönteni.
2014. dec. 8. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!