Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire gyakori, hogy egy nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakori, hogy egy nő szerelmet vall egy férfinek, és az visszautasítja? És miért teheti?

Figyelt kérdés
2014. dec. 8. 01:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Nem túl gyakori.

Mert nem szereti viszont.

2014. dec. 8. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Egy az egymilliárdhoz, mert ilyen szinte sosem fordul elő. Az ellenkezője annál inkább. A nők bárkit visszautasítanak szemrebbenés nélkül.
2014. dec. 8. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Ezt komolyan mondjátok? :O
2014. dec. 8. 01:08
 4/17 anonim ***** válasza:
Alapszabály, hogy addig nem utasítunk vissza egy nőt, amíg egy éjszaka meg nem volt.
2014. dec. 8. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Komolyan. Ez a tapasztalat.
2014. dec. 8. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 opened paradise ***** válasza:

Hát velem már előfordult háromszor,úgyhogy szerintem megesik.

Miért ne utasíthatná vissza?

Mondjuk nem találja magához illőnek (nem a nagyképűség miatt,hanem egyszerűen csak nem passzolnak),nem jön be neki,már van valakije stb.

2014. dec. 8. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Igen, szerintem is. Mondjuk ha már van valakije, az más.
2014. dec. 8. 01:14
 8/17 opened paradise ***** válasza:
100%

De szerintem ennek ellenére jó,ha ők is próbálkoznak,mert így legalább megpróbálták és csak így van esély bármire is.

Nekem pl. az utolsó ilyenből lett a barátnőm.

2014. dec. 8. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Férfi vagyok.

Jártam így s cseppet sem kellemes, amikor egy olyan csajtól hallod, aki addig semmit nem mozdított meg benned. Tehát még csak "de egy patront" megér kategóriába se esik bele. Mert bizony van ilyen. Szóval nem jó helyzet.

2014. dec. 8. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Egyrészt jó, ha nőként nem nyögöd be, hogy "ez a férfi dolga!" és nem is próbálkozol nála, mert úgy egyből "tökön lőnéd magad" és az esélyeid is. Így legalább van esélyed.


Deeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee.....


Én mégis azt tanácsolom, hogy ne ronts ajtóstul a házba, jó? Kortól függetlenül, ha csak úgy a semmiből szerelmet vallasz neki, valószínűleg köpni-nyelni nem tud majd, ellenben nagyon zavarban lesz és lehet, hogy zavarában fog elutasítani! (voltam már így)


Az ilyesmit nemtől függetlenül fel kell vezetni szépen... először éreztetni vele, gesztusokkal, később éreztetni vele érintésekkel, stb... és amikor eljön egy alkalmas pillanat, akkor elmondani. :)


Nem muszáj rám hallgatni, de erősen növeled a koppanási esélyeid, ha csak úgy rázúdítod...


23/F

2014. dec. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!