Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Másfél éve ismerek egy lányt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másfél éve ismerek egy lányt, barátok vagyunk, múlt héten vettem neki nyakláncot. De van barátja és ezalatt a másfél év alatt beleszerettem és ez már a második ilyen alkalom az életemben. Míért olyan lányba szeretek bele mindig, másba mért nem?

Figyelt kérdés
2014. dec. 8. 16:51
 1/4 anonim válasza:

Talán a kihívás miatt. Talán éppen az imponál neked, hogy már van barátja, ezért nehezebb megszerezni. Vagy esetleg ez a tény felébreszti benned a "birtoklási" vágyat.


Sajnálom, a szerelem nem az én asztalom, de a kérdésed elolvasása után nekem ez jutott eszembe.

17/L

2014. dec. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A.) Mert szép.

B.) Mert alkalmas párkapcsolatra

2014. dec. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A harmadik szem ***** válasza:

Rossz kategória.

Kérdésedre a válasz:

Véletlen. Attól, hogy valakiről te nem veszed észre, hogy nem illetek össze, lehet a másik félnek ez szembetűnőbb és ===> csalódás. Ha meg egyikőtök sem veszi észre, hogy nem illetek össze, akkor boldogan otthagyna érted mást, és boldogan éltek amég meg nem haltok (vagy rá nem jöttök, hogy nem illetek össze).

Személyes véleményem a szerelemről: Maradj ki belőle.

2014. dec. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 hando81 válasza:
Miért veszel neki nyakláncot? Kihasznál anyagilag, mozdulj rá és elhajt a búsba.
2014. dec. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!