Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha letilt titeket egy veszeked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha letilt titeket egy veszekedés miatt az akibe szerelmesek vagytok, akkor szoktatok rákeresni időnként, hátha feloldotta már?

Figyelt kérdés

2014. dec. 8. 17:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen.
2014. dec. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Akkor felhívom telefonon, hogy tudnánk-e élőben beszélgetni kicsit és nem facen.
2014. dec. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De ha még le vagy tiltva, akkor nyilván mérges rád és úgysem veszi fel a hívásodat.
2014. dec. 8. 17:44
 4/8 anonim ***** válasza:
Akkor várok pár napot, míg lenyugszik kicsit.
2014. dec. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A harmadik szem ***** válasza:
Tiltsd le te is. Ha nem érdekled őt, téged se érdekeljen ő.
2014. dec. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam rákeresni. Úgy vagyok vele, hogy majd keres, ha nyitott lesz a problémák megbeszélésére.
2014. dec. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Engem szerintem vagy 200-an tiltottak már le és én is legalább ennyit.


Néha beregelek másnéven és rájuk nézek :D


Némelyik még be is jelöl :D

2014. dec. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Juj Előző…akkor te biztos szeretsz veszekedni :D
2014. dec. 8. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!