Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon gáz, ha egy fiú előtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz, ha egy fiú előtt játszom a szerencsétlen, védelmeznivaló kislányt?

Figyelt kérdés

A személyiségem alapból is ilyen, de amikor a társaságban van, akkor felerősödik a karakterem ezen jegye.

Én magam is úgy érzem, hogy nagyon gázul viselkedem, de úgy látszik, neki nincs ez ellenére, mert úgy tűnik, hogy kedvel.


2014. dec. 8. 17:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Hat ha csak a vedelmezni valot jatszod el az meg nem gaz mivel a ferfiakban/fiukban meg van az az oszton hogy vigyazzanak a baratnojukre de ha mar a hisztis R*bancot jatszod el az mar kicsig gaz
2014. dec. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A harmadik szem ***** válasza:
Ösztön.
2014. dec. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
csak ne vidd túlzásba, mert igen könnyen bele lehet esni abba a hibába ilyenkor, hogy inkább egy ostoba p*csa benyomását kelti az ember
2014. dec. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ahogy #1 írta. A férfiak szívesen kélnek a barátnőjük védelmére (de néha más nők védelmére), mert megvan bennük az a tulajdonság, hogy szeretnek hősködni a gyengébbik nem előtt.
2014. dec. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A védelemre szoruló lánykák annyira aranyosak. Szeretném őket berakni a vitrinbe, és minden nap letörölni róluk a port.
2014. dec. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az attól függ. Ha nagyon megjátszod magad és nem természetes a viselkedésed, az tud gáz lenni, máskülönben nem az. Én is ilyen vagyok, mármint sokszor szerencsétlen, szoktam néha azt kívánni, hogy bárcsak ne lennék ennyire, szóval tudom miről beszélsz, bár én azzal nem foglalkozok, hogy mások ehhez mit szólnak, mert ilyen vagyok és ennyi. :D
2014. dec. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!