Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyád-_- kérdése:

Ebből most mi lesz?!

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki már fél éve tetszik.Már egy éve ismerem. És van egy osztálytársam,akibe anno szerelmes voltam,de közbe a másik is tetszett.Az osztálytársammal szakítottunk két hét után,mert neki is más jött be(?) és nekem is közbe ő is tetszett. Aki fél éve tetszik két évvel idősebb nálam.Tavaly azt mondta,hogy szép vagyok.Zavaromban mindig nevetek és akkor is azt tettem.Farsangra próbáltunk és a barátnőmmel elmentünk sétálni a suliba és ők mentek testnevelésre. És annyira ideges voltam és bemutattam neki...Ő persze visszamutatott és tök idegesen bement. És én azt se tudtam mi van...egész próbán azt mondtam hogy én nem akartam és nem tudom miért tettem.Amikor hazaértem ráírtam,hogy nem akartam.Ő persze megbocsátott meg minden.Amikor ebédeltünk mindig rám mosolygott,meg nézett. Utána összejöttem az osztálytársammal. Aztán ugye szakítottunk és rá 3 hónapra ráírtam a másik fiúra. Ő elkezdett velem flegmázni aztán letiltott. Persze jogosan...mert a többiek azt mondták,hogy tuti tetszek neki...aztán eljött az idei év. Úgy csinált mintha nem ismerne de a barátaival mindig köszöntek nekünk.Ebédlőbe megint mindig nézett. Aztán a volt barátommal összevesztem,így a fél osztállyal is,mert az egyik legjobb barátnőmmel összeakart jönni én pedig úgy vagyok vele hogy barátnő volt pasija tabu.És ezt a lánynak is megmondtam.De mindenki utál.És nem csak az általános iskolások,hanem a szakiskolások is.Bár azt nem értem ők miért. Az osztálytársaim meg semmit se tudnak max. csak pár ember.És úgy ítéltek el.És az egyik lányt aki idősebb lek*váztam (ömmm én mertem egyedül megmondani neki) és megtépett. Annak a fiúnak aki most tetszik (azaz aki fél éve) az egyik barátja látta és az egyik barátnőmmel üzentetett,hogy nem járna velem(senki se mondta hogy nekem bejön vagy valami) és hogy az a fiú is utál aki tetszik és hogy van barátnője.És nekem ez nagyon szarul esik,hogy közbe meg ott mosolyog meg minden.Valaki help!!! 14/L.

2014. dec. 8. 17:58
 1/2 anonim ***** válasza:

mond meg neki ha van bnője, akkor meg ne nézzen

ha meg tetszel neki akkor meg mondja meg

2014. dec. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
És ha félek,hogy elküld?:)
2014. dec. 9. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!