Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ugye tetszhetem neki, attól,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye tetszhetem neki, attól, hogy nem ír? Pasik?

Figyelt kérdés

Megismertem egy fiút. Nagyon félénk fiú ,buliban smároltunk, velem volt az első csókja. Ha nem is a legelső, de elég bénácska volt, egyébként 24 éves

és még szűz. Ez nem zavar engem bár tényleg érezni a tapasztalatlanságát.Engem nem tartanak csúnya lánynak.. (nem volt részeg! Vezetett úgyhogy nem ivott)

Megkérdeztem tőle a buliban tetszem-e neki azt mondta igen. Jól elvoltunk. Viszont fb-n alig keresett kétszer írt rám. Én meg már vagy 3-szor. Igaz ő keveset van fent mert dolgozik. Én sem vagyok a fb ismerkedés híve ,csak na. Szerintetek? Tetszhetem neki attól, h fb-n nem írkál?


2014. dec. 8. 18:17
 1/7 A kérdező kommentje:
18L
2014. dec. 8. 18:18
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, és nem facebook miatt fog megutálni valakit az ember: D Kérdezd meg, hogy nincs-e kedve valamikor talizni :)
2014. dec. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 To7ka ***** válasza:
Persze!:) Akkor hívd el személyesen találkozni! Ha felvállalod, hogy Te hordod a nadrágot és neked kell lépned, akkor megoldhatod. Hajrá!
2014. dec. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Én nem fogom talira hívni, de majd buliban talizunk ugyis. Csak nah én ezen rágódok. Amióta egyszer rám írt..

Akkor olyan boldog voltam, hogy meg sem nyitottam pár gercig, mert olyan hihetetlen volt..

2014. dec. 8. 18:24
 5/7 A kérdező kommentje:
*pár percig :)
2014. dec. 8. 18:25
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, megnyugodtam kicsit. Csak hát na. Még ilyen fiúval nem volt dolgom. Engem nem zavarna, hogy szűz csak..félénk vagy nem tudom. Lehet nem tetszem neki oszt cső.
2014. dec. 8. 18:26
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Vagy egyszerűen nem nyomulós. Én sem vetném rá magam egyből egy lányra, csak mert tetszik. Nyomulni sem nyomulnék automatikusan.


23/F

2014. dec. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!