Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek 161cm/ 50-51 kg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek 161cm/ 50-51 kg jo arany?

Figyelt kérdés

Persze alkattol fugg, mindenkin mashogy oszlik el.

En combban vagyok erosebb, es a fenekem az amire en is buszke vagyok, de a mellem peldaul kicsi es egy icipici, de tenyleg kicsit zsir van a hasamon.

En elvagyok igy, jol erzem magam, de neha ram is ramtor, hogy jajj de jo lenne feszes, izmos has pl.

Es eddig ket komoly kapcsolatom volt. Es mindkettonel azt ereztem, hogy nem mindenem tetszik ugy a paromnak ugy, ahogy van. Pedig az egyik kapcsolatom ebbol az elso szerelem volt.:) Nem ertem a ferfiakat...szerintem jo az alakom/ nyilvan lehetne mindenem feszesebb es izmosabb, de miert kell allandoan elegedetlenkedni a masikkal?

Vagy csak "rosszakat fogtam ki"?



2014. dec. 8. 19:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

a 161/51 a tuti.

Lényeg, hogy a vége mindig egyezzen. Ha 52 lesz az már nem lesz jó! nagyon vigyázz!

2014. dec. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
mutasd a hasad.:O
2014. dec. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Hahaha! De kis humorosak vagyunk! ;)

Egyszeru kerdes volt, es csak kivancsisagbol erdekel masok velemenye. 😊

2014. dec. 8. 19:14
 4/11 anonim ***** válasza:
86%
Kép nélkül ezt megmondani...élénk a fantáziám, no de ennyire nem. Így teljesen jónak tűnik. Mint egy régebbi típusú cementes zsák (50 kilós). Simán felkapom.
2014. dec. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:

Szerintem teljesen jó arány amennyire leírtad. Korodat nem írtad, de a mell mérettel ne foglalkozz, majd megnő az ha ott az ideje. A hason a kis zsírpárna sem gáz, kell mindig egy kis tartalék, ha az ember megbetegszik.


Csak rosszakat fogtál ki szerintem.

2014. dec. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nézd nem voltam zseni matekból, sőt utált a tanárom is én is őt.

De így az arányokat tekintve jó.

Az, hogy a valóságban hogyan festesz az már kérdéses.

2014. dec. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Cukik az alacsony lányok nagyon.
2014. dec. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Igen

tökéletes

előző barátnőm kb pont ilyen volt 17/F

2014. dec. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen a valaszokat!

A cementes zsakos tetszett! 😃

Egyebkent 17 eves vagyok.

Igazabol nincs nagyobb bajom az alakommal, mondjuk tenyleg elviselnek csak egy kicsivel nagyobb mellet!😃

Nem eszek sokat, de imadok finomakat enni, es sajnos lusta vagyok. Mindig elhatarozom, hogy na akkor most eljarok.futni vagy hasazok vagy mozgok valamit, de altalaban egy ket alkalommalmegcsinalom es eleg is volt. 😃 Tudom, nem jo tulajdonsag , hogy ilyen lusta vagyok, de elvagyok en igy is. :)

2014. dec. 8. 20:12
 10/11 anonim ***** válasza:

én 162cm 51kg vagyok.nekem nagyon nem tetszik az alkatom...

14/L

2014. dec. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!