Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kell ilyenkor csinálni és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kell ilyenkor csinálni és kinek van igaza?

Figyelt kérdés
Nemrég megismertem egy fiút egy szórakozóhelyen. Egész éjszaka vele voltam..ő vigyázott rám mert kicsit megszaladt az ital. Más nap rám írt hogy jól vagyok-e. És attól a perctől kezdve elkezdtünk beszélgetni, irkálni és nagyon megkedveltem..túlságosan is megkedveltem. El is mentem hozzá. Jókat beszélgettünk és nevettünk. Akkor kérdezte meg hogy leszek-e a barátnője. Én igent mondtam. És ez eddig szép és jó. Erről egész végig tudott anyám kérdezgetett is sokat hogy na milyen a fiú, jól kijövünk-e, mit mondott..meg minden. Eljött hozzánk is és amikor elment anyám rögtön mondta hogy mennyire jó fiú, mennyire jó fej, van saját akarata, saját véleménye..szóval nagyon tetszett neki. Másnap megkérdezte hogy milyen iskolába jár. És itt van a baj hogy őt sajnos kidobták a középsuliból így speciális iskolába jár. Persze ott is tanul szakmát, jár gyakorlati órákra 4esei 5ösei vannak. De amikor ezt anyám megtudta rögtön a fejemhez vágta hogy ez mennyire rossz gyerek, milyen ronda mint egy patkány, még cigizik is.. Beképzelt kis p*cs (már elnézést). És megtiltotta hogy beszéljek vele vagy hogy találkozzak vele (azok után hogy minden egyes nap találkoztunk)! Tanácsokat kérek!! Nagyon beleszerettem ebbe a fiúba, de hiába..

2014. dec. 8. 19:32
 1/7 A kérdező kommentje:
Egyébként anyám még jól meg is vert miatta.. szerintem nem érdemlem ezt.
2014. dec. 8. 19:35
 2/7 anonim ***** válasza:

Tudod mit jelent ebben az esetben a "speciális" kifejezés?

A csávónak van egy kis hoppáréja.

2014. dec. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egy kedves ismerősömnek a fia is speciális kisegítő suliba jár. Okos, ügyes gyerek, de a mai rendszer nem tudott vele mit kezdeni, ennyi. Koncentrációs nehézségei voltak. Azért nem mindenki visszamaradott, mert ilyen suliba jár. Szakmát kap és lehet ügyesebb lesz mint bármelyik egyetemet végzett bölcsész. Szerintem Anyukádnak előbb meg kellene ismernie a fiút és ha zavarja, hogy speciális suliba jár esetleg kérdezzen rá miért, mielőtt ítélkezik. Sokan nem bírják a mai rendszert. Az, hogy ezért verés kaptál, hát inkább arra nem írok semmit. Ma már nem szokás így nevelni, csak ennyit erről, vagyis nem ilyen esetben ér el vele bármit az ember. Szerintem beszélj Anyukáddal, hogy mielőtt véleményt mond adjon időt ennek a fiúnak.
2014. dec. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nincs semmiféle hoppérája.. vagymi (azt sem tudom az mit jelent).. ez nem azt jelenti..ahj.. nem hiperaktív, nincs semmi gond az agyával, sem a hallásával, sem a látásával, nem verekszik, nem...bolond. Semmi ilyenről nincs szó csak középsuliban beszólogatott egyik tanárnak. Ennyi. De különben nem vagyok kíváncsi az ilyen kommentekre. Eleget fikázta anyám. TANÁCSOT kérek! Köszönöm!
2014. dec. 8. 19:44
 5/7 A kérdező kommentje:
Második kommentelő: Köszönöm szépen! :) valójában először anya is kedvelte, mert udvarolt nekem RENDESEN. A legjobb barátjával beszélgettem aki azt mondta hogy belém van esve Nagyon tetszek neki.Csak rólam beszél! Tényleg.. nagyon jó fiú. Anyámnak is megírta hogy ,,nekem teszik a lánya, meg akarom szerezni"! BIZONYÍTANI. AKART!! Érzem hogy mit érez(.. ez furán jött ki xd)mert én is ugyanazt érzem. Nem hiszem el hogy most van vége! Hogy ezzel kell hogy vége legyen! Én még nem állok készen a szakításra.
2014. dec. 8. 19:52
 6/7 anonim ***** válasza:
Te komolyan elhiszed, hogy valaki csak azért kerül speciális (kisegítő) iskolába, mert beszólogat a tanárainak??
2014. dec. 9. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 PearlDiver ***** válasza:

Hát először is anyudnak szerintem nincs igaza, ronda álszentség ahogy viselkedik. Nem a te boldogságod érdekli igazán, hanem hogy megfelelj az általa elképzelt szempontoknak. Ez elég szomorú.

Viszont ha szeretnél az életedben sikereket elérni, akkor még kell küzdened vele. Állj a sarkadra, beszélj anyuddal felnőtt módon, ne engedd hogy buta kislányként kezeljen.

A párválasztás nem olyasmi amit a szülő dönt el, ha ebben is hatalmat akar feletted gyakorolni, akkor nem valami jól csinálja.

2014. dec. 9. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!