Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elég sok helyen borotválom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elég sok helyen borotválom, rérfi létemre, az nagyn gáz?

Figyelt kérdés
Szóval elég fiatal voltam, amikor ez kezdődött. Még nővérem tanácsolta, hogy borotváljam magam, mert a szőrös pasik gusztustalanok. Én meg hát belementem..fiatal voltam. Ezt nyilván nem tudom visszacsinálni, de kezdem megbánni a dolgot. Nem vagyok bzi felreertes ne essek:D 19vagyok most. Az eleg sok hely, annyit takar, h a hasamon, ott alul, a honaljamon es ennyi. A labam es a kezem meeg elég szoros. Lányok véleményére lennék kíváncsi! Ez gáz szerintetek?

2014. dec. 10. 12:28
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
bocsánat a helyesirásért, *férfi
2014. dec. 10. 12:29
 2/18 anonim ***** válasza:
A férfi szőrös, ez van
2014. dec. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
nem is tudtam... ha valaki borotválja a hónalját a hasát meg a péniszét akkor már bu zi???
2014. dec. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Ne borotváld magad! Pasim is borotválja hasát néha,sőt hátát megkéri h menjek rajta végig hajnyíróval.. Hát hadd ne mondjam h már mennyire szőrős a háta.. én meg mikor átölelem hátulról szur a borosta. utálom..
2014. dec. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Ha ennyire zavar akkor bármikor abbahagyhatod. Nővéredre meg ne hallgass, kreténnek tűnik vagy direkt rosszat akart.
2014. dec. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Igen, elég gáz. A hónalj még ok.
2014. dec. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

de ha abbahagyom, akkor nem lesz olyan mint a régi.

De kössz a tanácsokat, ment néhol a zöld kéz.

2014. dec. 10. 12:34
 8/18 anonim ***** válasza:
#3, szerinted kit érdekel, hogy tudtad-e?
2014. dec. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

#4


Na ja, de ha meg nem borotválod gúnyolnak meg leigényteleneznek "hónaljkutya" meg egyéb ízléses beszólások - intim résznél meg semmi nem jó egyik csajnak se.

2014. dec. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Tök fölösleges, am is minél jobban borotválod annál erősebben nő vissza és szúrós is, nem olyan mint alapállapotban, persze odalent nem árt megnyírni ne legyen őserdő, de máshol fölösleges
2014. dec. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!