Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most az osztálytársaim a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most az osztálytársaim a hülyék vagy én? Normális hogy nincs kedvem ilyenekkel barátkozni?

Figyelt kérdés
Nincsenek barátaim az osztályban. Egy pár szót váltok velük, de ennyi. De egymással meg így beszélnek hogy te g**ci, meg együtt kijárnak cigizni. Meg vannak lányok, akiknek a fiúk egyből pattannak nekik segíteni vmiben. Azok a lányok tipikus műnők. L/19
2014. dec. 10. 14:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Nyugi nem mindenki olyan, nekem is volt 4-5 ember akivel úgy elvoltam volt akivel meg nem váltottam 1 szót se az évek alatt.
2014. dec. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Neked legalább van eszed, kár emiatt aggódni 1 percig is.
2014. dec. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha egyáltalán nincsenek barátaid, az a te hibád. Olyan nincs, hogy mindenki hülye, csak én vagyok a jó, szép, okos!
2014. dec. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Antiszoc vagy a tobbiek meg papucsok meg g***cik
2014. dec. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálam is hasonló a helyzet. Csak két lánnyal vagyok barátnő/jó haveri viszonyban (nincs legjobb barátnőm). És nem, nem azért nem tartozok a nagyobb társaságba, nem azért nincs több barátnőm mert nem kedvelnek, ki lettem általuk közösítve, hanem én megszakítottam velük a kapcsolatot (régebben hozzájuk tartoztam), nem tudom tolerálni a kétszínűségüket, képmutatást, se a r.ibancságot, ami jó pár lányban benne van. Amúgy velem nem csináltak rosszat (nem tudok arról, hogy kibeszéltek volna, nem is igazán lenne miért kibeszélniük), hanem egymás között ment nagyon undorítóan a képmutatás, és úgy voltam vele, hogy inkább ne legyen barátnőm... Néha hiányzik egy nagyobb társaság, de attól függetlenül nem bántam meg a döntésemet.
2014. dec. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
18/L*
2014. dec. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!