Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ti ebben a helyzetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti ebben a helyzetben mire gondoltok? Vagy mit csináltok? Rosszul esne?

Figyelt kérdés
Ma történt hogy rengetegen voltak a buszon alig lehetett felszállni is.Ahol én álltam még elém is felszálltak ketten.Az egyik egy fiatalabb 18 körüli lány volt aki közelebb állt.Alig volt köztünk pár centi.Mondanom se kell egy tizenéves srácnak ilyenkor rögtön feláll próbáltam másra gondolni de volt hogy neki dőltem véletlen így nehéz volt.Aztán az egyik megállóba ahol szálltak le a fékezés miatt ugye rá dőltem ő meg hátra mert szálltak le és teljesen hozzá nyomódott a farkam a fenekéhez vagy 10-15mp így voltunk és biztos hogy érezte hogy nekem feláll :/ Nem akartam egyszerűen nem tudtam sehova arrébb menni.Szerintetek mit gondolhatott rólam?Én elég hülyén érzem magam miatta.Végülis ha nagyon zavarja kicsit arrébb tudott volna menni volt egy kicsi hely vagy kicsit arrébb hajol.Nem vettem észre rajta hogy hátra nézett volna vagy valami csak egyszer nézett oldalra azt hittem rám néz de ezek szerint nem engem nézett bár nem tudom.

2014. dec. 10. 15:28
 1/4 A kérdező kommentje:
Csak azért dőltem rá párszor mert nem tudtam rendesen kapaszkodni.
2014. dec. 10. 15:29
 2/4 anonim ***** válasza:
én ezt egy hatalmas bóknak vettem volna a helyében :)
2014. dec. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Volt már ilyen velem is. Én is lány vagyok, és bóknak veszem az ilyesmit. :D Nem szoktam dörgölőzködni a pasikhoz, meg ilyesmik, de nem veszem rossz néven, ha valakit szexuálisan izgatok.
2014. dec. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kedves Applejack! Küldj valami képet priviben, mert én szívesen izgulnék egy ilyen normi lányra:)
2014. dec. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!