Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kompenzálható-e a "jó szex"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kompenzálható-e a "jó szex" hiánya jó személyiséggel, viszonylagos jómóddal, érzelmekkel és ilyenféle más fontos dolgokkal?

Figyelt kérdés

Nagy valószínűség szerint soha ebben a büdös életben nem leszek jó a szex terén. Valami közepes szintent el tudok érni, de így ennyi többet nem tudok.


Ezt kb. így kell elképzelni hogy van szex, csak nem jó, hanem olyan közepes vagy rossz. Bizonyos dolgokat egyáltalán nem tudok, más dolgokat nem szeretnék megtenni. Bénasági faktorom olyan szintű, hogy már csókolózni sem tudok úgy, hogy az "megfelelő" vagy jó legyen.


Kiváltható-e ez olyan dolgokkal mint jó szeméyiség, sok téma ismerete, jó beszélgetőpartnerség, odafigyelés, udvasriasság, jómódú élet teremtése, kedvesség, szeretet, érzelmek, nyugodt élet biztosítása... meg mindenféle ilyemi?


Vagy instant kasza, ha valaki béna ebben? Mindegy mit csinál ha ronda, nem tud jól teljesíteni az ágyban illetve nem perverz az manapság ekkora gond?



#gond #szeretet #lúzer #kiegyenlítés #kompenzáció #érzelmesség #béna vagyok sajnos #primitív emberi vágyak #az ember saját világa
2014. dec. 10. 18:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak kifogások. Azért van párod, hogy megbízz benne, miért félsz megkérni őt, hogy tanítson téged?
2014. dec. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem váltható ki.
2014. dec. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
#1 Már nincs. Részben pont emiatt, hogy nem tudtam elérni azt a szintet amit elvárt (volna)
2014. dec. 10. 18:26
 4/8 anonim ***** válasza:

Függetlenül attól,hogy fiú vagy-e vagy lány én őszinte leszek.Igen,DE személy függő.Valakinek elég ritkán és tényleg egy romantikus együttlétnek fogja fel ami csak kettőtök közt van és így erős a bizalom.Ezeknek az embereknek az is jól esik még ha rosszak is az ágyban ha mozgás nélkül vagytok Úgy együtt.Nekik a mentalitás a fontos és az érzelmek.

És van a másik aki vagy foglalkozik a személyiségeddel vagy nem ,de neki fontos hogy ameddig meg nem öregszik és még tudja csinálni az csinálja is ,mert ugye ez jó dolog. Szerintem nincs olyan ,hogy rossz vagy jó.Ha azzal vagy akit szeretsz akkor mindegy,hogy romantikusan lassú vagy k*nosan gyors vagy ,hogy hívják ezt ma már na mindegy.Mert olyankor úgy is élvezed hisz vele vagy.Ha túl reagálod nagy a nyomás stb. akkor rossz.Nem kell a teljesítményre gondolni,felesleges.

Szerintem...

2014. dec. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem. A jó szex ugyanolyan alapeleme, hozzátartozója az életnek, kapcsolatnak mint a beszélgetés, megértés, közös programok, stb.

Ne add fel, olyan nincs hogy valaki nem képes fejlődni, csak megfelelő, türelmes és segítőkész ember kell melléd, aki egyenget a szexualitásban és aki mellett képes leszel elsajátítani azokat a dolgokat amikkel örömet tudsz okozni, méghozzá nem is akármilyet.

Csak idő és gyakorlás kérdése és bele fogsz jönni, hisz gyakorlat teszi a mestert :)

2014. dec. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan mit jelent az, hogy "béna vagyok a szexben"? Hogy lehet abban bénának lenni? Az írásod, fogalmazásod alapján nagyon intelligens vagy, épp ezért nem hiszem, hogy nehézséget okozna figyelni a partnered minden rezdülését, megállapítani, hogy mikor, mi, hogy jó neki, és azt csinálni, és ráhangolódni. Kellő mennyiségű előjáték után csak élvezned kell a szexet és figyelni a partneredre, elengedni magad, kimutatni, hogy oda vagy érte. Egyszerűen csak jól érezni magad, gátlások nélkül szeretni a partnereddel a szeretkezéseket.

"Bizonyos dolgokat egyáltalán nem tudok, más dolgokat nem szeretnék megtenni." Ha szabad kérdezni, mi az, amit nem tudsz? Akrobatikus mutatványokat várt tőled a volt párod? Az már más, ha valamit nem szeretnél, pl. ha ódzkodsz az orális szextől, vagy ilyesmi...Nos, ez nehezebb dió, nekem pl. rossz lenne, ha a párom nem szeretné, én úgy érzem, hogy ha szeretünk valakit, azt szőröstül-bőröstül szeretjük, ha nem imádná ízlelni, szeretgetni a nemi szervemet, nem érezném azt,hogy igazán kíván, és ez olyan intim dolog, hogy érzelmileg is nagyon sokat ad, akkor úgy érzem egyek vagyunk és hogy igazán kíván és imád engem, a testemet is. Ha nem lenne oda a barátom a nemi szervemért, nagyon hiányérzetem lenne, nagyon frusztrált lennék. DE. Nem vagyunk egyformák. Olyan partnert kell találnod, aki hasonló beállítottságú, mint te. Van olyan barátnőm (fiatal, gyönyörű, csinos lány), aki a hagyományos szexen kívül semmit nem szeret, se az orális, se az anális szexet, semmiféle extrém dolgot, neki csak az a jó, ha félhomályban, misszionárius vagy fordított misszionárius pózban (de nem lovaglóban) szeretkeznek. Ő ilyen, ezen nem tud változtatni, ő egyszerűen ilyen, és kész. Ha talál magához való partnert, és más minden stimmel, akkor semmi probléma, élnek boldogan, de ha az aktuális párjának mások az igényei, akkor nincs értelme a kapcsolatnak, ha a másik fél folyamatosan kielégületlen és frusztrált szexuálisan.


Kérdésedre válaszolva; ha egy igazán jószívű, jólelkű, önmegtartóztató embert találsz, akkor valószínűleg józan ésszel át fogja gondolni, hogy jó ember vagy, szeretetre méltó ember vagy, ilyen-olyan jó tulajdonságaid vannak, de senki sem lehet tökéletes, és ha ragaszkodik hozzád, és nagyon önmegtartóztató, akkor képes talán melletted maradni. Őszintén kell beszélni a vágyakról, szexuális dolgokról. Ha többet akar, akkor nem, nem tudja ellensúlyozni a szex hiányát mindaz, amit leírtál. Ez is ugyanolyan fontos egy párkapcsolatban, mint a jó beszélgetések, bizalom, stb. Legalábbis nekem ez a véleményem.


23/L

2014. dec. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Az előttem szólónak igaza van. Annyit tennék hozzá, hogy a jó szex egyébként is mindenkinek mást jelent, plusz két emberen múlik. Össze kell csiszolódni, tanítgatni egymást. Az, hogy az előző partnereddel nem egyeztek az igények, nem azt jelenti, hogy "rossz" vagy az ágyban.
2014. dec. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem. A jó szex is ugyanolyan fontos mint az összes többi.Az hogy valaki béna meg nem jó,és ezt tudja,az nem elfogadható.Ez nem egy veleszületett bénaság,ezen könnyen lehet segíteni,fejlődni.Meg kell beszélni a pároddal őszintén hogy mit hogy szeretne,hogyan jó neki,az sem árt ha kicsit utánanézel/olvasol a dolognak. Senki se jó az ágyban csak úgy ,mert úgy született!
2017. febr. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!