Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezek lennenek a jo csajok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek lennenek a jo csajok a mai ferfiak szamara?

Figyelt kérdés
Nem nagyon erdekel, hogy hany like-om van, miegymas, de szamomra annyira nevetseges, mikor 16-17 eves tini csajok bugyiban, felhuzott felsoben pozolnak, aztan mindenki irja nekik, hogy huj, de jo csajok vagytok, milyen szexi, milyen dogos, elfogadnalak stb..., arrol nem is beszelve, hogy kapjak a sok like-ot, ami meg nyom az onbizalmukon.
2014. dec. 11. 12:17
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
igen nevetségesek, nem kell velük foglalkozni
2014. dec. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
azok akik így tesznek azoknak sok esetben valóban jó alakjuk van és ez nyilvánul meg a likeok számában. A személyisé már más kéréds
2014. dec. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 Noydra ***** válasza:

Selejt a selejtet érdemli.

Felejtsd is el, amit kérdeztél.

2014. dec. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

engem is nagyon irrital.

Nekem is van kb 10lajom a prof.kepemen, es masnak sokkal tobb,mert nepszerubb, habar en jobb kepu vagyok nala..hat igen vannak ilyen dolgok:D

2014. dec. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Mas csajok is vannak, akiknek jo testuk van, megsem felpucer kepeket tesznek fol, hanem normalis kepeket, amin lehet, hogy mini van rajtuk, de sejtet a ruha, es nem olyan, hogy mindent megmutat.
2014. dec. 11. 12:21
 6/22 anonim ***** válasza:
Kár, hogy nekem nincsenek ilyen ismerőseim, akkor tudnék válaszolni a kérdésedre. :)
2014. dec. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

A jó csajok azok, akiknek


1. Szép arcuk van

2. Szép testük is van

3. Minél többet tesznek azért hogy szebben nézzenek ki


Kb. ebben a fontossági sorrendben. Ha egy lánynak szép arca van, akkor jó csajnak számít. Kb. ennyi. Függetlenül attól hogy agyonsminkeli-e magát vagy sem. Mindkét esetben jó csaj.

2014. dec. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
"Nem nagyon erdekel, hogy hany like-om van", akkor miért érdekel az, másén mennyi van? Meg hogy más milyen képet rak ki, és ahhoz ki mit szólnak hozzá?
2014. dec. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
sajnos ezek, egy ideig azt hittem, hogy csak tinikorban, de már a 30-asok is kezdik ezeket szeretni, nem tudom, hova fajul a világ, szánalom....
2014. dec. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Miért ti csajok jobbak vagytok?


Kiket imádtok ti? Kigyúrt kopaszokat mínusz négyes IQ szinttel, szakállas menő britpopos ratyikat meg páwákat, meg a sportoló kockahasúakat. És így ennyi.

2014. dec. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!