Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ti nyominak tartjátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti nyominak tartjátok az olyan lányokat, akinek mondjuk csak 2-3 barátnője van, nincs benne semmilyen menő körben, inkább a "bénábbakkal" van?

Figyelt kérdés
2014. dec. 14. 20:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem.
2014. dec. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem ez alapján ítélem meg, szóval egyáltalán nem tartanám nyominak.
2014. dec. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem érdekel a baráti köre, hanem csak az adott lány.
2014. dec. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%
Nem, viszont szerintem sokszor pont a lányok azok, akik nézik a fiúk társas kapcsolatait, és semmibe veszik azokat, akik kevésbé társasági emberek.
2014. dec. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem, és nem is zavarna, amíg maga a lány tetszik. Az már más kérdés, ha éjjel-nappal a barátaival akar lenni és nem jutna egymásra időnk, csak ha ők is ott vannak...
2014. dec. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha szep a lany meg ugy minden akkor mit erdekel milyen baratnoi vannak? Engem szeressen ennyi a lenyeg :)
2014. dec. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Amúgy sokszor az ilyen lányok sem normálisabbak, sőt! De egyébként engem sem zavarna a kérdésben említett dolog.
2014. dec. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyetertek, sokszor az ilyen lanyok sokkal kedvesebbek mint a sok r*banc, akiknek sok baratjuk van... Engem nem zavarna...
2014. dec. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!