Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » érzékeny srác vagyok ez előny...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

érzékeny srác vagyok ez előny vagy hátrány a társkeresésnél?

Figyelt kérdés
eddig hátrányként éltem meg. 24F

2014. dec. 14. 21:13
 1/5 A kérdező kommentje:
főleg lányok írjanak illetve csak ők.
2014. dec. 14. 21:14
 2/5 anonim ***** válasza:
Lány függő. Nekem pl. nem jön be, de húgom imádna téged :)
2014. dec. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az tök jò együtt èrzõ vagyok meg kedves vagyis szeretek a lányok kedvère tenni . eleinte nem vagyok határozott a kapcsolatban csak miután kiismertem a társam utánna irányitok de akkor is ugy hogy figyelembe veszem az èrzèseit. Alapjáraton álmodozò tipus vagyok meg romantikus. Habár ezt nem nèzik ki belõlem vagyis külsõre máslátszik rajtam pont az ellentètem a kűlsõm.
2014. dec. 14. 22:09
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én barátom is érzékeny típus, sajnos a gonosz lányok képesek megtörni az érzékeny srácok szívét ezért nehéz nekik olyan lányt találni (főleg a mai világban) akik értékelik, hogy ilyenek. Én igazából nem tudom hova rakni azt, hogy érzékenyebb típus, soha nem bántanám meg az igaz de számomra se nem előny se nem hátrány.
2014. dec. 14. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Èn is èrzèkeny vagyok èrzelgõs de ha a szerettemrõl van szò ölök èrtük. Akkor igazán vadállat vagyok olyan se isten se ember jellem jelkem
2014. dec. 16. 17:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!