Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nézegeti folyton az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nézegeti folyton az adatlapomat, ha letiltott?

Figyelt kérdés
Egyik társkeresőn pár hónapja megismertem egy fiút, de végül sosem találkoztunk, majd megharagudott rám és a facebookon letiltott, ez volt kb 3-4 hónapja. Kb 1-2 hete a társkeresőn megtaláltam az adatlapját, meg is néztem, és ez olyan, hogy ő is látja azt a felhasználót, aki látogatta az ő profilját. Azóta kb mindennap ő is megnézi az enyém, és így felváltva nézegetjük egymásét. Miért nézi meg állandóan az adatlapom, mikor én is az övét, viszont üzenetet nem ír, meg facebookon sem oldott fel. Vagy csak arra vár, hogy én írjak neki, majd jól kiröhög, hogy még mindig nem felejtettem el? Fiúk, szerintetek, ti mit gondoltok? 22 körüli a fiú, én 18/L.
2014. dec. 17. 18:19
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Most már értem, hogy a társkeresőkön miért nem lehet normális lányokkal ismerkedni... Mert ilyenekkel van teli XD XD XD
2014. dec. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Istenem, de bonyolult ez a rohadt élet :-)
2014. dec. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Csak kíváncsi lettem volna, hogy vajon direkt szórakozik-e csak velem, vagy miért csinálja.. De ha nem tudtok normálisan a kérdésemre válaszolni, akkor nem is kellene írni.
2014. dec. 17. 18:28
 4/19 anonim ***** válasza:
Attól h haragban vagytok, még kedvelhet...
2014. dec. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
És volt oka annak, hogy megharagudott? Talán úgy érzi, hogy te vagy a hibás, ennek ellenére még vonzódik hozzád, vagy kíváncsi rád, de ha pl. miattad nem jött össze a találkozó, akkor nem akar újra kommunikálni veled, nehogy megint csődbe menjen a randi.
2014. dec. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
De akkor mégis mi a célja ezzel, mit akar elérni? Vagy csak szimplán unatkozik és szórakozásból csinálja ezt ?
2014. dec. 17. 18:37
 7/19 anonim ***** válasza:
Én sokszor csinálom azt társkeresőn, hogy sok lány adatlapját mwgnézem, másnapra meg elfelejtem h megnéztem, de látom, hogy a csaj megnézett, ezért újra megnézem (persze csak ha felkeltette érdeklődésemet a képe)
2014. dec. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Én is meg szoktam nézni azok adatlapját, akik az enyémet is, de ő már mondom, 2-3 hete folyamatosan nézegeti majdnem mindennap, van hogy naponta többször is
2014. dec. 17. 18:50
 9/19 anonim ***** válasza:
Azért haragudott meg rád, mert nem találkoztál vele?
2014. dec. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Igen, mert akkor még a szüleim meg más miatt is nem jött össze, de most már ha úgy lenne, akkor tudnánk találkozni, ha még ő is szeretne. Meg csináltam egy hülyeséget, amiből az jöhetett le neki, hogy gyerekes vagyok, meg szórakoztam vele, pedig egyáltalán nem azt akartam, hogy így érezze, meg nem úgy gondoltam, ahogyan ő hitte. Emiatt is tilthatott le, pedig akkor bocsánatot is kértem, de mondta, hogy jobb, ha abbahagyjuk a beszélgetést. Azóta is sokszor gondoltam rá, majd amikor megnézte az adatlapomat, nagyon megörültem, de azóta is csak nézegeti, nem ír. Legszívesebben írnék neki, megkérdezni, hogy mivan vele, de nem tudom, hogy mit szólna- vagy egyáltalán válaszolna-e rá..
2014. dec. 17. 19:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!