Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ennyi 20 kilós,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ennyi 20 kilós, magát swag yolonak gondoló hím egyed magyar földön?

Figyelt kérdés
Szégyent hoznak az országra és az őseikre. Egy magyar legyen kemény, ne ilyen buznyák már bocsánat.
2014. dec. 17. 19:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Na, már meg is válaszoltad. ;)
2014. dec. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Most ez a divat, 30 kilós kis ecsethajú buzeráns mindenki. Majd elmúlik és jön valami másik f..szság.
2014. dec. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
41%
mert nácinak lenni aztán sokkal jobb, jöhetsz a hazafi dumával, nem érdekel... tudom cigány vagyok,zsidó vagyok,b#zi vagyok, oké-oké
2014. dec. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Pont ma is láttam egyet. De az teljesen az volt.
2014. dec. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Mert van rá igény.És az tömeg nagy részének nincs saját énje.
2014. dec. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Minden nap tapasztalom hogy az 5ös csőkarjukkal pofáznak...
2014. dec. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Noren1989 ***** válasza:
#4, retikülje is volt ? Én olyat láttam ma....
2014. dec. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
kedves Kérdező! Ezért nem kell bocsánatot kérni! ;)
2014. dec. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

3-as te miről beszélsz?

Ha valaki szereti a hazáját az természetes kellene hogy legyen, sőt.

Nézd meg pl amerikában olyan sok házon látni amerikai zászlót, de ha itt Mo-n betévednél egy ilyen utcába ami tele van magyar vagy székely zászlókkal akkor az már nácizmus lenne? Ez elég kifacsart elmélet, senkinek nem lehet megtiltani hogy büszkén szeresse a hazáját sőt az lenne a természetes és egészséges. Az pedig nem azt jelenti hogy a politikusokat is szeretni kell de azért kis tisztelet mindenkinek jár. Jó mondjuk nem olyan stílusban kell hazát szeretni ahogy a szerbek csinálják hogy csépelnek mindenkit maguk körül akik nem szerb, ők elég viccesek mert ami nem agresszió az a szerbeknek már unalmas, de a hazaszeretet az természetes és ha valaki magában ezt elfolytja akkor egészségügyi problémái is lehetnek belőle később.

2015. jan. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Így igaz testvérem.
2015. jan. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!