Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nézik a srácok azokat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nézik a srácok azokat a lányokat levegőnek, akik nem sminkelik magukat és, akiknek nem a plázák körül forog az élete?

Figyelt kérdés
2014. dec. 17. 20:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ez nem igaz. engem sem néznek levegőnek
2014. dec. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
Csak beképzeled magadnak, rohadtul nem így van.
2014. dec. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
ritkán látnak ilyet és csodaszámban megy, ennyo
2014. dec. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én épp a plázacicákat nézem semmibe. Ha azt látom, hogy egy lányon vakolatnyi smink van az kifejezetten taszít.
2014. dec. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
84%
Te nézed levegőnek a normális srácokat, akiknek esetleg pont te kellenél.
2014. dec. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
De miért kell minden egyes khib*szott nap egy ilyen retardált általánosító hulladék kérdést khib*szni az oldalra? Minden khu*va khib*szott nap van egy ugyanilyen kérdés, és ugyanilyen válaszok érkeznek rá. Miért nem lehet felfogni, hogyha 10 olyan embert ismersz, akik ilyenek, az nem jelenti azt, hogy a többi 3 milliárd is ilyen?
2014. dec. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
5#-ös megírta a tutit.
2014. dec. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Rossz helyen keresel.


Ugyanolyan ez a kérdés, mint amikor jönnek a palik, hogy a lányoknak miért csak a kigyúrt, gazdag srácok kellenek.


Rossz helyen kerestek.


19/L

2014. dec. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Valamennyire igazad van. Bárki bármit mond, a külső fontos. Nem a legfontosabb, de igenis fontos, mivel én speciel nem tudnék olyannal lenni akinek a külseje nem vonzó számomra. Félreértés ne essék, nem a kigyúrt, nagydarab állatokra gondolok, a párom is a 180 centijéhez 90-100 kilót nyom, de nekem így tetszik.

Nahszóval, ezeket a lányokat azért nézik meg, mert vonzóak (azoknak, akiknek tetszenek), vagy azért, mert feltűnőek. Nem minden esetben jó ha valakit bámulnak.

Másrészt, azok a lányok akik sminkelik magukat, nem biztos hogy egy vakolatnyi festéket pakolnak magukra. Mivel nem tudok más példát, csak magamat tudom felhozni, és én testszínűen sminkelek. A szemhéjamat kicsit világosabbra festem, enyhén csillámos festékkel. Alig látszik, de sminkelem magam, kiemelem a szemem mert szép.

Írtam, hogy egyes srácok megnézik ezeket a lányokat, mert szerintük vonzóak. Te pedig, Kedves Kérdező, azt nézed, hogy azok a srácok (akik esetleg tetszenek neked) ezeket a lányokat nézik, és észre sem veszed hogy Téged megnéz-e a valaki.

Remélem megválaszoltam a kérdésed, és annyit még tennék a végére, hogy ezek helyett a lányok helyett foglalkozz magaddal. Mondjuk körbenézhetnél hogy keresi-e valaki a tekinteted ;) :)

17L

2014. dec. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ez nem igaz, a sminknek semmi köze sincs ahhoz hogy melyik csaj tetszik. Nézd meg a linket. smink nélkül is látszik hogy milyen szép.

[link]

2014. dec. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!