Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátnőm volt időssebb pasival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm volt időssebb pasival ős elvileg csak peting volt szex nem és csak a pasi izgatta de barátnőmnek szerintetek eljutottak aszexig vagy nem? ( Akkor még nem jártam vele )

Figyelt kérdés
2014. dec. 20. 14:08
 1/3 To7ka ***** válasza:
Ne törd magad ilyeneken és ne próbálj beképzelni dolgokat. Most Veled van, ez számít!:)
2014. dec. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nem az fontos hogy akkor mi volt és mi nem. Ha volt köztük valami, akkor volt valami és kész.

Szerintem ha volt is valakivel aki idősebb, akkor nem azt kell nézni hogy mi, hanem hogy hogyan.

Pl ha jártak is, az egész más mint ha egy buliban felszedte egy wcben vagy tánc közben lebonyolított akcióra.

Van aki szerint az előélet nem számít. Szerintem számít, de nem mindegy hogy hogyan és miért volt ami volt.

2014. dec. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
bizalom..ha nincs menj tovább, ha van ne agyalj
2014. dec. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!