Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azok a nők, akik miniszoknyába...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a nők, akik miniszoknyába mennek szórakozóhelyre, azok milyen férfiaknak akarnak tetszeni (kizárólag)?

Figyelt kérdés

2014. dec. 20. 14:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Jóképűnek és páwanak :D
2014. dec. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Olyanoknak akik nekik is tetszenek.
2014. dec. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%
szótlan félénkeknek :D..... olyannak aki beveri nekik a f**szt keményen még az este.
2014. dec. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 To7ka ***** válasza:
Nem hiszem, hogy minden miniszoknyás nőre igaz lenne az, amit általánosítani próbálsz. Lehet pusztán nagyon szereti a miniszoknyát, és átlagosan akar tetszeni minden pasinak, mert részben ezért is megy le szórakozni. Vagy mert szépek a lábai. És ez csak figyelemfelkeltés, nem jelenti azt, hogy utána a legnagyobb bunkókkal akik csak szexre akarnak nőt fog majd leállni beszélgetni. Egy miniszoknya nem döntő bizonyíték!!:D
2014. dec. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én miniszoknyában megyek szórakozóhelyre, amikor szökőévente egyszer elmegyek, de nem azért, mert bárkinek is tetszeni akarok... Na jó, kit hülyítek, mindenkinek tetszeni akarok olyankor. Nincs külön csoport, akik érdeklődését fel szeretném kelteni, főleg, hogy van párom. Általános tetszést szeretnék elérni, de némi táncon, és esetleg önként felajánlott italmeghíváson kívül semmi másra nem vágyom olyankor. Szórakozni megyek, nem pasit fogni. Különben sem értem, miért szórakozóhelyen akarnak sokan ismerkedni. Ja, bocs, de értem. Szexelni akarnak, nem életre szóló kapcsolatot.
2014. dec. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én ősztől tavaszig szinte csak miniszoknyát hordok..(imádom a harisnyákat) de egyáltalán nem érdekel hogy kinek tetszem benne, és buliba sem azért veszem mert egy bizonyos rétegnek tetszeni akarok.. Abban érzem jól magam.Mindegy miben vagy, ha jól érzed magad az érződik..
2014. dec. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Olyanoknak, akik a nőies öltözködésű nőket szeretik.
2014. dec. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Na fiúk: egy lány azért vesz fel miniszoknyát mert szép a combja és mindenkinek tetszeni akar de nem azért ,hogy mindenki rámozduljon..... ha majd nagymama lesz akkor nem vesz fel minit:D
2015. jan. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!