Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ha be vagytok csiccsentv...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ha be vagytok csiccsentve, miért jó nektek puszilgatni, tapogatni a lányokat? Olyankor csak bátrabbak vagytok, vagy jöhet akárki?

Figyelt kérdés
2014. dec. 20. 15:42
 1/10 anonim ***** válasza:
bátrabbak inkább, de minőségben is lentebb adunk
2014. dec. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kicsit mindkettő, bár egyénfüggő. Nálam például nem jöhet akárki de az, hogy bátrabb vagyok az jellemző.
2014. dec. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
És amiket ilyenkor mondtok, azt komolyan gondoljátok?
2014. dec. 20. 15:47
 4/10 anonim ***** válasza:

Részegen általában mindenki leveti a gátlásait, és bátrabb lesz.

A kérdésed másik része hülyeség... te miért puszilgatod, csókolgatod a pasid?... -na ugye :D

Akarjuk és szeretjük a testi kontaktust és kész.

2014. dec. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én például randizni mindig kávézóba/bárba/kocsmába/pubba viszem a lányokat. Ott ülünk 3-4 órát, beszélgetünk és közben megiszunk 2 pohár (4-6 deci) bort fejenként.


Igen, az alkohol oldja a gátlásokat mindkét félnél és könnyebb miatta egy csomó minden. Ezt nem szégyen beismerni.

2014. dec. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

hááát én részegen mondtam már jó pár dolgot amit megbántam... :D

széregen általában őszintébbek vagyunk, de nem kel mindent elhinni :D

#4 voltam

2014. dec. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat, főleg, hogy még normálisak is voltak.:)
2014. dec. 20. 15:55
 8/10 anonim ***** válasza:
Mert a lányok, a lányok, a lányok angyalok :D Szeretjük az igényes lányokat :) Naaagyon bátrak vagyunk (én vicces vagyok és mátrixos mozgásommal fejberúgot mindenkit egy 90fokos kanyarnál is), de azért akárki nem jöhet. :|
2014. dec. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én csak bátrabb vagyok, azért nem jöhet bárki.
2014. dec. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én józanúl is szeretek simogatni, puszilgatni, tapogatni! /F.
2015. jan. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!