Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Matty604 kérdése:

Te mit tennel ha?

Figyelt kérdés
Te mit tennel ha a legjobb haverod akivel pisis korod ota ismeritek egymast kozolne h. meleg?? Raadasul szeret teged. Es azzal a lendulettel ahogy ezt kijelentette megcsokol.

2014. dec. 20. 16:46
 1/9 anonim ***** válasza:
mért veled ez történt?:D
2014. dec. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Oszinten??
2014. dec. 20. 16:48
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát az első még oké. A második már gáz. A harmadiknál menjen a francba. Ha tudja, hogy hetero vagy, akkor nem értem, az a csók minek kell.
2014. dec. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát ha már látnám hogy közelít akkor eltolnám magamtól és megkérném hogy ne próbálja meg még egyszer. Aztán beszélgetnék vele erről és akkor kiderülne, hogy maradhatunk-e haverok, vagy megszakítom vele a kapcsolatot, annak érdekében, hogy ő se szenvedjen amiatt, hogy velem nem lehet együtt úgy.
2014. dec. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Barát, nem barát.. a 3.nál betörtem volna az orrát, hogy többet az anyja se ismer rá. Az elsőnél érdekesen néztem volna.. A másodikat megbeszéltem volna vele..De már többé haverom nem lenne :D
2014. dec. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 RRR ***** válasza:

a harmadiknál alárúgnék a miheztartás végett


amúgy meg gondolom azért észrevenném,ha megmelegedne az évek alatt

2014. dec. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

megfognám a vállát és eltaszítanám ..

és mondanám

bocsi de én nem ..

2014. dec. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Semmi drasztikusat nem tennék. Megbeszélném vele. A Barátom, tehát megérteném. Magamat azért leszidnám, hogy nem vettem eddig észre a másságát. Ha nem vágynék a szerelmére, a csókjaira akkor azt is közölném vele. Mivel valamennyire én is a fiúk felé hajlok, nem bánnám egyiket sem.
2014. dec. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Meleg22 válasza:

A szerelem nehéz dolog.

Meglehet ezt az egészet beszélni, és a vége szerintem mindenképp az legyen, hogy kell egy kis idő neki, hogy megtanulja kezelni az érzéseit irántad, szal találkozzatok kevesebbet, neten is el lehet lenni, de a szerelmes érzésein sokat javít, majd idővel, kb 3-4 hónap alatt, persze ez változó, már megtanulja kezelni az érzelmeit irántad, és lassan de biztosan majd elfogadja hogy te nem lehetsz neki több szimpla barátnál.


Én ha olyasvalakin töprengek úgy, akivel nem lehet, vagy nem szabad, vagy róla gondolkodom (úgy) :D:D vagy pl élvezkedés közben rátér a fantáziám, egyből megályt parancsolok magamnak, azt mondom hogy nem, és abba hagyom a cselekvést vagy gondolkodás, és mást kezdek el csinálni, ezzel a módszerrel, hamar meglehet úgymond nevelni az érzelmeidet, hogy tudja pl mit és kit lehet, és kit nem. :)


Szal.: a legjobb barátod, ezért azt azért nem lehet ien dolgok miatt megszakítani csakúgy.., beszéld meg vele, ajánld a módszeremet, magyarázd el neki hogy több nem lehetsz neki, és segíts a baján, egy megoldással, ahogy azt fentebb leírtam. :)


üdv

2014. dec. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!