Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek lenne esély rá,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lenne esély rá, hogy találjak egy olyan lányt, akivel megpróbálhatnám? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Meleg vagyok.. Pontosabban eddig csak fiúkkal voltam. Nemrég azonban nagyon csúnya körülmények közt elveszítettem életem szerelmét. Úgy érzem egyre inkább, hogy nem tudnék már más fiúra úgy nézni... és talán meg kéne próbálnom lányokkal, vagyis egy lánnyal. Viszont nyílt lapokkal tenném, azaz nem akarnék egy lányt sem becsapni azzal, hogy azt higgye hetero vagyok. De ha már eleve úgy keresgélek, hogy a hirdetésembe beleírok mindent őszintén, akkor találhatok olyan lányt aki adna nekem egy lehetőséget, hogy kipróbáljam működhetek-e lánnyal?

2014. dec. 20. 18:03
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem lesz olyan lány, aki bevállalna egy egyéjszakás kalandot csak azért, hogy megtapasztald milyen pasi után egy nővel.
2014. dec. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Első mondatod olvastam el csak. -> NEM
2014. dec. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Kicsit félreértettétek. Neme egyéjszakás kalandot keresnék. Hanem egy lányt, akivel először csak találkozgatnánk, aztán meglátnánk mennyire vagyunk egymásnak szimpatikusak. Nem a szexet szeretném kipróbálni egy lánnyal, hanem a járást. A szex pedig vagy összejönne vagy nem.
2014. dec. 20. 18:14
 4/10 anonim ***** válasza:
Csak sajnos a lányok úgy vannak összerakva, hogy Ők a biztosat akarják (házasság, gyerek). Nem hiszem, de lehet, hogy van olyan akit izgat az, ha a fiú őt is és egy másik fiút is kielégít.
2014. dec. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
prostival mukodne
2014. dec. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Na még mindig nem értitek, de én nem fogalmaztam jól. Én nem elégítgetnék ki közben másokat, sem fiút sem lányt, számomra az exem az egyetlen pasi a Földön. Maximum vele lennék még, ha egy napon visszakaphatnám. Amit ti is írtatok a komoly kapcsolatról, ilyesmiben gondolkodnék egy lánnyal. Gyerekeket is mindig akartam. Szóval egy társat keresnék, aki egyben lenne a barátom és a társam, esetleg a gyermekeim anyja. Prostit írt valaki.. Prostival soha semmiképp. Nem szexpartnert keresnék.. nagyon nem.
2014. dec. 20. 18:44
 7/10 anonim ***** válasza:
gyomrom is felfordul egy ilyentől...
2014. dec. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Van rá esélyed, ne add fel!

Én is meleg vagyok, gondoltam már ilyesmire mert nagyon sokszor elegem van a pasikból.

De még nem jutottam el odáig, hogy próbálkozzak.

2014. dec. 21. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Meleg22 válasza:

Ha párkapcsolatot keresel egy lánnyal, légy hetero úgymond, élj hetero életvitelt keress lányokat kezd párkapcsolatba velük, aztán ha már ott tartasz, akkor beszélj neki a belső meleg énedről, lehet ez szex után is vagy előtte, ez tőletek függ, szóval ez a nyílt lap dolog egy elég durva lehetőség.. mert mint látod félre értik, szal a helyes megfogalmazásban írt válasz az az hogy randis simán lányokkal, és ha komoly a dolog, sex előtt vagy után mond el ki is vagy, elvégre ez egy titok, egy titkos részed.. mint a fétis-ek azt se mondod el mindenkinek az első randin..


Úgy vélem ezt a választ kerested. :)

2014. dec. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Van rá esély, például személyemben.:) Írj privátban és beszélgetünk.
2014. dec. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!