Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez kihasználás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez kihasználás?

Figyelt kérdés

Majdnem pont egy éve ismerkedtem meg egy fiúval. sokat beszélgettünk, nagyon közvetlenek voltunk egymáshoz, de akkor ő valahogy még nem érett hozzám. bevallotta, hogy szerelmes belém, tényleg, teljesen odáig, s vissza volt értem, ígyhát én is megpróbáltam "úgy" tekinteni rá. egy ideg ment, de aztán rájöttem, hogy én csak barátként tekintek rá, elmondtam neki. és azt is, hogy még túl gyerekes hozzám, én az éretteb fiúkat szeretem, de még barátok lehetünk.

aztán többet nem találkoztunk. aztán valamikor a napokban ráírtam, és még egy közösségi oldalon is láttam a kommentjeit, válaszait... teljesen megváltozott, de jó értelemben. olyan érett, értelmes, megfontolt lett. lecsekkoltam facebookon, hogy hogy néz ki (nem vagyunk ismerősök ott), és teljesen megváltozott az arca. felnött, helyesebb lett.


ha újra felvenném vele a kapcsolatot, nem lenne kihasználás? mert gyakorlatilag miattam szakadt meg a kapcsolatunk, és nem lenne kihasználás, hogy most újra beszélgetnék vele?

(ő majdnem egy évvel kisebb nálam)

tinik vagyunk.



2014. dec. 21. 19:30
 1/9 To7ka ***** válasza:

Pont ilyen tanácsokat adunk a srácoknak, akiket visszautasított egy lány! Foglalkozzon magával, változzon a javára, sportoljon, etc, és utána újra lesz esélye a lánynál.

Szóval nosza!!:) Írj rá nyugodtan, nem kihasználás..

2014. dec. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A kiírásodból ítélve te sem lehetsz több 15-nél .... Kb az olyan fiatalok gondolkoznak így, játszanak így a pasikkal. Egy ÉRETT NŐ talpraesett, határozott. Úgyhogy hagyd szegény fiút, valószínűleg azt írná, nem foglalkozik ilyen gyerekes lányokkal.
2014. dec. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%

Azzal se vagy tisztában, hogy a kihasználás szó mit jelent...

Baromi érett vagy, gratulálok. Nem lep meg, nehogy azt hidd, megszoktam, hogy a legutolsó tinipi€sa is érettnek képzeli magát csak azért, mert már vérzik a pinája. Ha újra ráírnál az nem kihasználás lenne, hanem képmutatás, mégpedig azért, mert a személye nem változott, csak hozzátett némileg, szóval lényegébe ugyan az az ember, de te most rá vagy kattanva, mert fizikailag szebb lett. nem találtad anno vonzónak, ennyi, nem kell tagadni, most meg hogy megszépült máris szimpatikusabb.

2014. dec. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

értem. köszi.

nos, nem is írtam, hogy több vagyok 15-nél, szóval szerintem még megengedett nekem, a "határozatlnaság".

2014. dec. 21. 19:39
 5/9 A kérdező kommentje:

#3-as

ne haragudj, de nem értek egyet mindennel.

én egy szóval sem mondtam, hogy éretteb vagyok, mint kéne, hanem azt, hogy ő nem volt még érett (hisz egy évvel volt kisebb).

nem akarok kötekedni, de nem szép dolog, ilyeneket írni egy lányról... de persze nem ismerjük egymást, nem látom, hogy ki van a gép másik végén, szóval lehet szidni.

ha ez meg képmutatóság, akkor elfogadom. köszönöm a helyesbíttést.

2014. dec. 21. 19:43
 6/9 anonim ***** válasza:

Most bizonyítottad be, hogy rohadtul nem vagy érett.

Miért ne szabadna nekem egy lánnyal úgy beszélni, mint egy férfivel? Nem egyenlőség van? Ha azt akarod, hogy kezeljenek egyenlő félként, akkor ne lepődj meg azon, ha nem üntyüm-prüntyüm módon beszélnek veled az emberek. Ja, hogy csak addig jó az egyenlőség, amíg lehet hergelni a férfit, hisz úgyse üthet vissza? Áruld már el, miben különbözöl te, hogy veled csak gügyögni lehet? Mert ez az "illem"? Oké, az illem szerint neked a tűzhely mellett van a helyed és kussolni, amikor a férfiak beszélnek.

2014. dec. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

jó kezdünk elkanyarodni a tárgytól. akkor úgy mondom, hogy szerintem illetlenség bárkire is trágár jelzőt aggatni, akit nem ismerünk.

és még egyszer hangsúlyozom, nem tartom magam érettebnek.

szerintem rosszul fjeztem ki magam... na de mindegy, ez csak egy kérdés.

2014. dec. 21. 19:58
 8/9 anonim ***** válasza:
Megengedett a határozatlanság, de azért vannak határok ... Gondolj már bele, neked hogy esne ha oda lennél egy idősebb pasiért de kihasználna, becsapna azt mondaná kellesz neki utána közölné veled hogy hát bocs mégse vagy az esetem, ronda vagy és gyerekes. Pár év múlva meg már loholna utánad ... Tudod velem ez volt a helyzet nem is egy esetben. Akkora szánalmat éreztem irántuk ... Megírtam nekik hogy most már hiába sírnak, elszalasztották az alkalmat. Ha ez a fiú visszamenne hozzád, nagyon nagy hülye lenne már ne haragudj.
2014. dec. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

értem köszi.

jó más szemszögéből is megfigyelni az esetet.

nálunk, viszont annyi volt, hogy nem volt nagy romantikázás, csak úgy elvoltunk, na, hogy mind a ketten szeretjük egymást, de aztán ellaposodott a dolog, sokminden történt, és sokmindenre jöttem rá. és nem akartam abban a tudatban hagyni, hogy még mindig ugyanaz van kettőnk között.

2014. dec. 21. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!