Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol találhatnék olyan lányt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatnék olyan lányt, aki normális, nem szexista, intelligens és kész egy komoly kapcsolatra,1-2 éven belül a gyermekvállalásra?

Figyelt kérdés
Olyan lányt szeretnék végre akivel családot alapíthatnék. De hol keressem? Neten hol vannak ilyen oldalak, ahol nemcsak ízléstelenül kifestett krvákkal van tele az oldal, akik csak szexet akarnak? Mert csak ilyeneket látok.. A gyomrom felfordul a fotóiktól... Vagy ha nem a neten, élőben hol találhatnék, ismerhetnék meg normális lányt? Bulikba is csak lotyók járnak, meg a bulikat nem is szeretem. Kezdek komolyan aggódni, hogy sosem találom már meg leendő gyermekeim anyját.

2014. dec. 21. 19:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
38%
azok nem szexet akarnak, hanem a pénzedet.
2014. dec. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Először is azok az oldalak, amikre te gondolsz, az vagy kamu, vagy prostiárusító oldal.


Másodszor: a korosztályt lehagytad, de gondolom nem érett nőre vágysz, hanem konkrét lányra. Nos ilyet esetleg másik bolygón fogsz találni.


Szerinted ki akarna egy olyan kapcsolatba belemenni, ahol tudja, hogy a férfi egyből már a gyerekvállaláson gondolkozik? 2 idegen összekerül és azt mondja csináljunk gyereket? Kicsit átgondolhatnád...

2014. dec. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Azért az 1-2 éven belül gyerek durva, szerintem. Ki futsz az időből, vagy mi?
2014. dec. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
ez tényleg elég érdekes felvetés, elég érdekes igényekkel, de így elmélkedésként jó, mondjuk eltudom képzelni hogy van ember aki komolyan gondolja (te)..
2014. dec. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

1-2 éven belül? Ha így nyitsz egy kapcsolatot semmi esélyed.

Szeretnék gyereket, de józanul gondolkozom, ennyi idő nem elég eldönteni, hogy érdemes-e családot alapítani az illetővel.

2014. dec. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Minden vágyam hogy egyszer majd családom legyen. Viszont szerintem két év nem elég, hogy egy férfi és egy nő úgy egymásra hangolódjon, úgy kiélje a szerelmet, hogy a házasság jól működjön.

L

2014. dec. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Alig van manapság olyan lány, aki alkalmas feleségnek és anyának, és az a kevés is mind foglalt.
2014. dec. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Na látjátok ez a baj.... a válaszotokon is látszódik.. Ilyen világban élünk, ahol már furán néznek arra a srácra aki 27 évesen már olyan lányt szeretne, akivel majd gyereket vállalhatna... Nem azonnal akarok gyereket nyílván, de olyan lányt semmiképp se szeretnék már aki egyáltalán nem akar sosem gyereket. Ilyenre nem akarom már vesztegetni az időmet. Tehát ezért fontos ezt előre tudnom, hogy akar e majd az illető gyereket egyáltalán. Természetesen előbb megismernénk egymást, járnánk... de kb 2 év alatt már bőven el lehet jutni a gyerekvállalásig, ha 2 ember jól kijön...
2014. dec. 21. 20:15
 9/15 anonim ***** válasza:

hát kérdező, meglehet hogy nem akarod vesztegetni az idődet,, csakhogy ehhez meg pont hogy idő kell,,


persze találkozhatsz olyan lánnyal aki ugyanígy gondolkodik, nem kizárt,, csak hát nem feltétlen fogsz..


főleg ha pl nem is keresel, most lényegtelen hogy ez egyszerű vagy sem csak mondom.


sajnos itt az a szomorú tény, hogy ez sok idő és az idő meg nem áll meg amíg te eldöntöd stb a dolgokat,, kérdező én pl 26 vagyok,, de ha reálisan nézem, nekem max 35-40 éves koromban lesz gyerekem, ha lesz egyáltalán

2014. dec. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
nos mindenki más, ahogy te is írtad. De valahol csak van egy olyan lány aki már nem kiélni akarja magát, hanem anya szeretne lenni és ehhez egy megbízható apajelöltet keres. Nekem nem a szex a fontos már... hanem a családalapítás. Egyszerűen ezt tisztáznom kell előre, mielőtt megismerek egy lányt. Mert ha olyannal jövök össze aki nem is akar sosem gyereket, az a kapcsolat csak a szexről fog szólni... de ezen én már tovább akarok lépni.
2014. dec. 21. 20:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!