Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy lány, de nem értem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány, de nem értem a viselkedését, akar valamit vagy se?

Figyelt kérdés

Hogy is kezdjem, először is egy munkahelyen dolgozunk, egy irodában, . Egyforma idősek vagyunk +/- 2 év . És a biztonság kedvéért előre szólok, én akarok tőle "valamit", ami több mint barátság.


Na már most eme rövid felvezetés után a lényegre is térnék.Szoval a helyzet, lehet csak szerintem bonyolult. Úgy kezdődött, hogy beszélgettünk ... aztán szerintem már egyszer le is szidott egy butaság miatt, ami nem teljesen volt jogos, és szerintem ezt tudta ő is valahol, sőt mi több, amikor nem igazán akartam vele beszélgetni... akkor jött a sírás rívás - konkrétan, nem csak úgy mellébeszélek - egy órán keresztül vigasztaltam... aztán legyünk barátok...

Najó a nagy legyünk barátok akció után, egyszer elmentem vele egy helyre.... a vége az lett, hogy kézenfogva mentünk, igaz akkor csak egy buszmegállóig, de így volt vagy 2 órán keresztül a dolog...


Ad 2 ezután ő nem tudta mit is akar... jó.. és még kaptam egy bazi hosszú pár oldalas nyomtatott A4es papírra írt levelet, hogy így meg úgy, olyan jó velem, legyünk barátok (megjegyezném ez a második legyünk barátok...)


Ad 3 karácsonyi céges party... naaaaa menjek táncolni vele... ok, na ott mondjuk úgy, én a barátomat nem puszilgatom tánc közben, meg utána se dőlök a vállára, és túrok bele a hajába, és nem puszilgatom tovább majd két órán keresztül, aztán nem megyek vele haza kézenfogva... (tehát kézenfogva hazakísértem...)


Ad 4 Nem tudja mi is volt ez, nem tudja mit akar.... szokásos duma


Ad 5 ezután annyira nem volt ellenkező, ráadásul el is hívott magához, nem volt semmi olyan amit esetleg mondanátok, csak simán beszélgettünk... aztán megmutatta a lakást, a szobáját, lefeküdtünk az ágyára, és kis kifli nagy kifliben végeztük.


Ad 6 Most nem mondta, hogy nem tudja mit akar, de sajnos ezt anélkül is megérzem, és ugyanaz a helyzet.


Tehát mindezek után én vagyok a hülye hogy nem értem mit is akar? Én mint mondtam barátságnál többet akarok. Ő meg mit akar? Haverom csak annyit mond, mit foglalkozok vele... De én nem akarom otthagyni, mert valahogy vonzódok hozzá mindezek után is.


A válaszokat előre is köszönöm


25F


2014. dec. 21. 20:40
 1/5 To7ka ***** válasza:

Nagyon sajátos a fogalmazási stílusod!!:D Néhol kicsit követhetetlen, de nagyjából oké, megértettem.

Vannak ilyen nők(/inkább lányok), akarja is meg nem is, szereti játszani a nem kaphatsz meg-de mégis játékot... Állj a sarkadra hívd el randizni legyél férfi, ha hazaviszed NE kiflizzetek inkább hotdogosat játszatok (ha már ilyen pékáru mániánál maradunk), és a hisztis részekre NE legyél vevő. Hagyd ott, ne vigasztald órákig... Valószínűleg elég jó pasinak tart, viszont tökéletes barát vagy, nem vagy elég férfias. Előfordul, hogy egy nő nem tudja melyik is lenne a jobb.. Egy újabb jó pasi akit maga mellé begyűjthet sorakozni, és lesi minden mozdulatát, vagy egyefene legyen pasija, aki miatt a többi sorba állót kicsit háttérbe kéne szorítania..

Nagy áldozat ám...-.-


De a kapcsolatotok is erre fog épülni, ha belemész. Állandóan hol szuper jó lesz vele hol megőrül és azt se tudod mit rontottál el de lelép... Utána másnap megérkezik és lesmárol, utána felpofoz és megint lelép. Ez minden épelméjű férfinak túlzás, ha lehet Te se biztasd arra a nőket, hogy játszhatnak ilyet...:/

2014. dec. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen, bevallom hogy hülyén sikerült néhol megfogalmazni, de pár hónapot belesűríteni pár sorba nem egyszerű.

Illetve azt lehet kifelejtettem még, hogy vallásos.


Illetve , igen hívtam randira, és igen kérdeztem már tőle, hogy most hányadán állunk, de ilyenkor csak terelt, hogy nem tudja, és nem nem szokott játszani az emberekkel, és el i hiszem neki, csak hát attól , hogy nem tudatosan csinálja ettől még annak számít.

2014. dec. 21. 20:58
 3/5 anonim ***** válasza:

Akármennyire is nehéz,és nem akarod ott hagyni..Én bizony azt tenném.


Elmondanám neki szépen,hogy ne szórakozzon velem,én elmondtam többet szeretnék..Ő csak barátként tekint rám,akkor meg próbáljon úgy is hozzám állni...Ha ez nem megy akkor pápá.. ( Persze csak ha továbbra is barátok maradnátok )

2014. dec. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát ez elég érdekes szituáció. Nem lehet, hogy bántja őt valami, és nem mondta el? Vagy valami amit esetleg nem tudsz? Mert így elég fura, hogy akar is téged meg nem is? Vagy talán fél egy komoly kapcsolattól? Ezt is megkérdezheted esetleg tőle? Vagy egyáltalán egy kapcsolattól fél? Vagy rossz tapasztalatai voltak? Esetleg megnyugtatnád, hogy lassan haladnátok, szép apránként. Irtad, hogy vallásos. Lehet hogy esetleg még szűz, és fél talán? Sok a kérdés, és szerintem ha sokat vagytok együtt, ahogy írtad is szépen lassan apró lépésben kéne haladni felé. Persze, az is lehet, amit az előttem szólók írtak, hogy ilyen fajta lány, hogy egyszer ilyen a kedve egyszer olyan. Azért próbálj meg apránként kérdezősködni. Te irányíts. Hívd el, beszélgetni, sétálni, de nehogy barátsággá alakuljon a státusz, mert abból azért nehéz kilépni, valahogy éreztetned kéne vele, hogy te komolyan akarod, még akkor is amikor csak sétáltok, beszélgettek, ismerkedtek.

Lehet, hogy esetleg nagyon vallásosak a szülei, és sok mindent beléneveltek, a vallással kapcsolatban és a párkapcsolatokról szintén. (saját tapasztalatból mondom)

Nekem ezek a gondolataim, de lehet, hogy nem így van.


L/21

2014. dec. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Noren1989 ***** válasza:
Dugjad, azonkívül semmire nem való, képzeld el, milyen lenne vele együttélni...egyik reggel kellesz, másikon nem. Hagyjad a viharba. 25/F egy másik 25/F ;)
2014. dec. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!